bede musial sie zastanowic nad tym obiketywem, cena kuszaca, jesli jest tak naprawde dobry to nie ma co sie zastanawiac, ale zapytam sie jeszcze czy taki pierscien bylby dobrym zakupem do mego nikkora- http://www.allegro.pl/item239335537_...on_promo_.html
i czy nie lepiej zainwestowac w obiektywy m42? tylko jaki mozna kupic do macro
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami