Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    istotne sa dwa pytania:
    1. czy aparat jest kupiony w PL i ma gwarancje nikon PL?
    2. czy jestes PRO - rzeczywiscie zarabiasz na zdjeciach?
    jesli spelniasz te dwa warunki to po cholere masz czekac 2 tygodnie? wyjscia sa dwa:
    1. kontaktujesz sie z serwisem mowisz zes pro i masz na gwarancji i legal kupiony w pl opisujesz problem i jedziesz na umowiony termin i robia ci wszystko w czasie gdy ty z pozyczonym zenkiem szlajasz sie po warszawie.
    2. nie jedziesz tylko dzownisz, umawiasz wszystko i prosisz o sprzet na podmianke. wysylasz aparat stolica na ich koszt a oni tobie tym samym kurierem body na podmianke. jak skoncza sie babrac to wysylacie w przeciwnym kierunku aparaty i jest po krzyku.

    Serwis PL dziala ok i nie dajcie se gupot wciskac. mialem do czynienia 2 razy. raz dostalem na podmianke body, raz umowilem sie bo mialem spotkanie w warszawie. zalatwili w ciagu 4 godzin wszytsko. tak wiec bez paniki


  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor
    mam propozycje ... dam ci zenita, tam nie ma zadnego FF/BF i innych ******* w zamian za ten beznadziejnie sie rozlegulowujacy sprzet a ty postawisz flaszke za uwolneinie cie od probelmu
    sory ale takie propozycje wsadz sobie.... jak nie masz nic do powiedzenia to po co zbierasz głos

    [ Dodano: Wto 06 Gru, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Nie wiem co się tak obruszacie - chłop pewnie na tym pracuje, dziwnym nie jest że nie chce oddać do serwisu i czekać 2-ch miesięcy. Ja bym sam też prędzej widłami zaczął to usrojstwo naprawiać, niż do serwisu oddał, bo gdybym miał nie mieć aparatu przez miesiąc, to musiałbym kupić drugi.

    Spróbuj pogadać z Bartkiem Kadeją, prowadzi serwis w Krakowie na ul. Czapskich, 0124291028
    Dzieki znam ten punkt od lat i cenie ich jako fachowców pare razy mi pomogli ale chyba tym razem wysle go do serwisu, pracuje tym sprzetem wiec dlatego nie chciałem go wysyłać na 2 tyg ale widze ze nie mam wyboru. Dzis pstrykałem sesje i krew mnie zalewała.
    Na ogniskowej 24mm przy przysłonie 5.6 z odl. ok. 2m mam ostrość ok 0.5m za przedmiotem.
    Wiec to dramat

    [ Dodano: Wto 06 Gru, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez lenek
    Popróbuj z innymi obiektywami. Może to jest przyczyna twoich problemów z BF/FF. Czytałem coś, kiedyś o problemach z tym ale ostatnio sprawa ucichła, może była to histeria związana z problemami w D70. Pożycz inne obiektywy i porób testy (takie same jak z D70). Na forum znajdziesz sporo sposobów na zrobienie testów. Na pocieszenie powiem Ci, że na początku też miałem wrażenie, że coś jest nie tak z fokusem. Jednak po zrobieniu testów stwierdziłem, że wszystko jest OK. Po prostu miałem problem z przestawieniem się z D2H na D2X. Teraz jest wszystko ok, a po wgraniu nowego firmware, które wg mnie przyspieszyło i polepszyło działania AF jest naprawdę super.
    Jeśli chodzi o ten "nieszczęsny" przycisk to sądzę, że to również jest kwestia przyzwyczajenia. Bardzo wygodnie ten korpus trzyma się jedną ręką lub dwoma ale drugą trzymasz na obiektywie (w przypadku dłuższych szkieł). Jeśli chodzi o krótkie bez problemu wystarczy jedna
    wygląda to trochę dziwnie bo z 24-85(3.5-4.5), oraz 85(1. ostrzy za przedmiotem
    a z 50(1.4) przed choć z 50 mało eksperymentowałem i testy robiłem tylko z bardzo bliska więc może to jeszcze potestuje z 50.
    z przyciskiem sobie chwilowo poradziłem wciskająć kawałek dociętego kartoniku pomiędzy guzik a korpus, teraz chodzi bardziej twardo i lekkie dotknięcie nie wylącza AF

    ale to chyba nie o to chodzi, czy u ciebie on też jest taki delikatny? i lekkie naciśniecie wyłącza ci AF

    [ Dodano: Wto 06 Gru, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez rabijki
    istotne sa dwa pytania:
    1. czy aparat jest kupiony w PL i ma gwarancje nikon PL?
    2. czy jestes PRO - rzeczywiscie zarabiasz na zdjeciach?
    jesli spelniasz te dwa warunki to po cholere masz czekac 2 tygodnie? wyjscia sa dwa:
    1. kontaktujesz sie z serwisem mowisz zes pro i masz na gwarancji i legal kupiony w pl opisujesz problem i jedziesz na umowiony termin i robia ci wszystko w czasie gdy ty z pozyczonym zenkiem szlajasz sie po warszawie.
    2. nie jedziesz tylko dzownisz, umawiasz wszystko i prosisz o sprzet na podmianke. wysylasz aparat stolica na ich koszt a oni tobie tym samym kurierem body na podmianke. jak skoncza sie babrac to wysylacie w przeciwnym kierunku aparaty i jest po krzyku.

    Serwis PL dziala ok i nie dajcie se gupot wciskac. mialem do czynienia 2 razy. raz dostalem na podmianke body, raz umowilem sie bo mialem spotkanie w warszawie. zalatwili w ciagu 4 godzin wszytsko. tak wiec bez paniki

    Jeśli ten serwis nie taki straszny jak inni mówią to bede próbował, udało mi się porozumieć z kolegą i we wtorek zawiezie mi go do serwisu.
    Kupiłem go na fakturkę PL i fotografuje zawodowo ale nie jestem zatrudniony tylko mam swoją legalną firmę foto więc może mi pomogą trochę szubciej
    Zadzwoniee do nich i spróbuje wynegocjować jakiś termin.

    Kiedyś pytałem o sprzet zastępczy ale powiedziano mi ze tak nie robią no chyba ze się szef zgodzi , przy tej klasie sprzetu to powinna byc norma jak kupowałem oswietlenie (hensel) to sami proponowali ze w razie awari dają sprzet na czas naprawy.
    Dziekuje za wszystkie wskazówki, pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    adam_k napisz jak sobie dałeś radę w serwisie.



    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #14

    Domyślnie

    wysyłam na poczatku tygodnia i mam nadzieje ze pod koniec odbiorę
    napisze jak było i najważniejsze czy kuracja pomogła,

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •