istotne sa dwa pytania:
1. czy aparat jest kupiony w PL i ma gwarancje nikon PL?
2. czy jestes PRO - rzeczywiscie zarabiasz na zdjeciach?
jesli spelniasz te dwa warunki to po cholere masz czekac 2 tygodnie? wyjscia sa dwa:
1. kontaktujesz sie z serwisem mowisz zes pro i masz na gwarancji i legal kupiony w pl opisujesz problem i jedziesz na umowiony termin i robia ci wszystko w czasie gdy ty z pozyczonym zenkiem szlajasz sie po warszawie.
2. nie jedziesz tylko dzownisz, umawiasz wszystko i prosisz o sprzet na podmianke. wysylasz aparat stolica na ich koszt a oni tobie tym samym kurierem body na podmianke. jak skoncza sie babrac to wysylacie w przeciwnym kierunku aparaty i jest po krzyku.
Serwis PL dziala ok i nie dajcie se gupot wciskac. mialem do czynienia 2 razy. raz dostalem na podmianke body, raz umowilem sie bo mialem spotkanie w warszawie. zalatwili w ciagu 4 godzin wszytsko. tak wiec bez paniki
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami