Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 100
  1. #1

    Domyślnie czy będzie plener jesienny?

    z reguły 2 razy w roku jest plenerek, czy szykuje się coś tej jesieni, przyznam szczerze że bardzo chętnie bym sie spotkał w większym gronie, tęsknie już za nie którymi userkami i userami
    pozdrawiam Piotr


  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar flyman7
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    111

    Domyślnie

    i ja podłączam się do pytania szanownego kolegi, tym bardziej, że od 17.09 mam 2 tygodnie urlopu
    z chęcią wypadłbym na jakieś pyfko lub coś mocniejszego no i przy okazji trochę zdjęć porobił jakimś modelkom
    Pozdrawiam Tomek

    SPRZETU CORAZ WIECEJ - CZASU CORAZ MNIEJ

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    z reguły 2 razy w roku jest plenerek, czy szykuje się coś tej jesieni, przyznam szczerze że bardzo chętnie bym sie spotkał w większym gronie, tęsknie już za nie którymi userkami i userami
    Ja tam wolałbym userki
    Hesja miało być przy tym basenie w Grecji ???
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    może orle gniazda na Jurze? myślę że jesienią wyglądają mocno fotogenicznie
    D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24

  5. #5

    Domyślnie

    wiem ze to nie proste zorganizować taki zlot, i tu chylę czoła przed poprzednimi organizatorami, jednak sam mieszkam w nie zbyt ciekawych okolicach, i prawda mówiąc nie mam talentu organizacyjnego, jednak mam nadzieję, że komuś się będzie chciało
    pozdrawiam Piotr


  6. #6

    Domyślnie

    Hesja wspominał coś o Bieszczadach, jeżeli to nie dojdzie do skutku to mógłbym zorganizować w Borach Tucholskich w Tleniu konkretnie.
    Fujifilm X-E3 23/2

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rial Zobacz posta
    może orle gniazda na Jurze? myślę że jesienią wyglądają mocno fotogenicznie
    jeżeli mówisz o tym orlim gnieździe o którym myślę (duży hotel w lesie) na jurze to byłem tam zimą... jeżeli chodzi o piwnice lokalu fajna sprawa jest tam taki "mini bar" salą konferencyjno/bankietową pomieszczenie minibaru jakby z kamieni ułożone, a co do okolicy to las i łąki generalnie wypas
    "...pośród ślepców, jednookim królem byłem"

  8. #8

    Domyślnie

    nooo w glowie jest pozny pazdziernik w Bieszczadach ale...
    trza organizatora poszukac

    JA NA RAZIE JESTEM PO USZY UMOCZONY W NASZYM PIERWSZYM ZAGRANICZNYM PLENERKU W SZWAJCARII

    na Tleń tez sie pisze...
    tez pozny pazdziernik...
    kiedys na koniec pazdziernika w Tleniu popelnilem to to:
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  9. #9

    Domyślnie

    bieszczady naprawde ładne jesienią... polecam i sam chętnie wybiore się na taki zjazd mimo, że często jestem w bieszczadach... tym bardziej, że jeszcze z nikim z NKP nie miałem okazji walnąć paru głębszych
    To dzięki mózgowi myślimy, że myślimy...

    Grupa Podkarpacka - zapraszam

  10. #10
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    A ja się zastanawiam, czy na 4 dni (bez dojazdu), to lepiej teraz wyskoczyć w Bieszczady, czy może Jura Krakowsko-Częstochowska będzie ładniejsza?

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •