Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 100
  1. #11

    Domyślnie

    egoista, sam jedzie
    pozdrawiam Piotr


  2. #12
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Gawronnek nie sam, z maużonką

  3. #13

    Domyślnie

    hmm, to tym bardziej egoista bo nie chcesz się nią dzielić hehehehheh
    pozdrawiam Piotr


  4. #14

    Domyślnie

    Bieszczady fajny pomysł, ale koniec października to troszkę późno. W zeszłym roku byłem na początku listopada i był już hardcore tzn. śnieg i to wcale nie tylko na szczytach, temperatury nie sprzyjające dłuższym spacerom i silny wiatr. Wiem, że odezwię się zaraz ktoś komu to nie przeszkadza, mi też nie przeszkadzało, ale ogólnoforumowy zlot powinien odbywać się w mniej ekstremalnych warunkach. Dlatego moim zdaniem lepszym rozwiązaniem na koniec października będą "niziny" tzn. nie góry.
    W Tleniu znam sprawdzony ośrodek, warunki może średnie, ale świetne żarcie. Można zorganizować spływ, quady, konie, ognisko. Ponadto Wdecki Park Kraobrazowy to siedlisko niezliczonych stad bobrów, a co za tym idzie, żeremia, tamy, pozalewane lasy itp. Również mięsożerne rosiczki rosnące spokojnie nad brzegami śródleśnych jeziorek dystroficznych i wiele innych.
    Fujifilm X-E3 23/2

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    A ja się zastanawiam, czy na 4 dni (bez dojazdu), to lepiej teraz wyskoczyć w Bieszczady, czy może Jura Krakowsko-Częstochowska będzie ładniejsza?
    Teraz ładniej będzie w Bieszczadach, Jura przełom września i października.
    Fujifilm X-E3 23/2

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david Zobacz posta
    Bieszczady fajny pomysł, ale koniec października to troszkę późno. W zeszłym roku byłem na początku listopada i był już hardcore tzn. śnieg i to wcale nie tylko na szczytach, temperatury nie sprzyjające dłuższym spacerom i silny wiatr...
    to akurat nie ma znaczenia, że bedzie tak samo... to sa góry i zmiana pogody nastepuje czasem w ciagu 10 minut. może być tak ze w listopadzie bedzie swieciło słoneczko i 20 stopni stuknie...
    To dzięki mózgowi myślimy, że myślimy...

    Grupa Podkarpacka - zapraszam

  7. #17
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    hmm, to tym bardziej egoista bo nie chcesz się nią dzielić hehehehheh
    Jak to zazwyczaj mężowie mówią - a bierz całą, jeszcze Ci filtr dołożę. Tylko zwrotów nie przyjmuję

    Cytat Zamieszczone przez david Zobacz posta
    Teraz ładniej będzie w Bieszczadach, Jura przełom września i października.
    Oki, dzięki za informację

  8. #18

    Domyślnie

    pebees polecam nocleg w Wilczej Jamie, super atmosfera, ładne tereny wokoło. Ja byłem zauroczony http://www.muczne.pl/index.php
    To dzięki mózgowi myślimy, że myślimy...

    Grupa Podkarpacka - zapraszam

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odii Zobacz posta
    to akurat nie ma znaczenia, że bedzie tak samo... to sa góry i zmiana pogody nastepuje czasem w ciagu 10 minut. może być tak ze w listopadzie bedzie swieciło słoneczko i 20 stopni stuknie...
    Tak, ale przyznaj że prawdopodobieństwo opadów śniegu i ujemnych temperatur jest większe w górach.


    A najlepsze warunki do focenia powinny teraz panować w Tatrach, dlatego jadę to sprawdzić . Tymczasem!

    pebees, to teoria, może być już kiszka, miałem na myśli że w górach szybciej nadchodzi jesień, żeby nie było że Cię na minę wpakowałem.
    Ostatnio edytowane przez david ; 14-09-2007 o 12:57
    Fujifilm X-E3 23/2

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david Zobacz posta
    A najlepsze warunki do focenia powinny teraz panować w Tatrach, dlatego jadę to sprawdzić . Tymczasem!
    czekam na zdjęcia z tatr
    To dzięki mózgowi myślimy, że myślimy...

    Grupa Podkarpacka - zapraszam

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •