Close

Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 243
  1. #41

    Domyślnie

    czy pon wieczorem czy wtorek swit wsjo rawno
    zadomowic sie??
    byl gniazdek do ladowarek starczylo i cos do nalania wodki i bede zadomowiony
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  2. #42

    Domyślnie

    rozgałęźnik i szkło biorę
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

  3. #43

    Domyślnie

    Pamiętajcie że w CH są inne wtyczki niż w reszcie świata...

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deoc Zobacz posta
    Tak na szybko to znalazlem cos takiego:
    http://www.booking.com/hotel/ch/wild..._0_0#RD6754602

    260CHF (~620zl) za pokoj 4os. na noc z 10 na 11...podobno sa wolne miejsca. Tylko dlatego ze wykwaterowanie jest o 10 rano wiec rano wszystko wynosimy do samochodow i idziemy focic.
    Mam nadzieje ze dobrze to zrozumialem. Hotel jest w Brienz. Zreszta poszukajcie na tej stronie, bo sa inne oferty, ale szczerze to tylko 3szt na ten termin.
    choroba... my potrzebujemy noclegi wtorek-sroda sroda-czwartek

    I JESZCZE JEDNO WAZNE...
    WIEK
    BO NIE SPRAWDZALEM ALE WSZYSCY MUSZA MIEC POWYZEJ 18 LAT
    BO W RAZIE CZEGO... TO MOGA BYC DUZE PROBLEMY
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #45

    Domyślnie

    wg wyszukiwarki w necie z 9na10 i z 10na11 sa wolne pokoje 4os. - dzis zaraz napisze czy na pewno i jak duzo ich jest, bo moze juz nieaktualne. Cena 520CHF ze sniadaniem :/ Z tego co widze to dosc wysoki standard i cena (ale pewnie do zaakceptowania, bo wychodzi ok. 130zl/os/dzien) Nie wiem czy jest on nam az tak potrzebny, zreszta sniadanie, ktore bedzie pewnie o 8 tez nas nie urzadza za bardzo.


  6. #46

    Domyślnie

    mój rozgałęźnik pasuje do wszystkich gniazdek świata kwestia napięcia
    a co do wieku niestety jeśli ktoś niema 18 latek musi mieć opiekuna
    jakieś duperele papierkowe (czyli ktoś musi brać za nieletniego odpowiedzialność prawną )
    a na to chyba nikt się niezgodzi
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

  7. #47

    Domyślnie

    No więc tak - sprawa ruszyła do przodu - z Hesją o tym wyjeździe już dawno rozmawialiśmy i planowaliśmy choć nie wiedziałemże Sławek nada temu taki rozmach
    Wracająć do tematu jakoże Sławek jest dzisiaj i jutro trochę mało dostępny netowo a ja z kolei jestem z branży turystyczno/hotelarkiej to powalczyłem z noclegami. Wysyłanie majli w takim przypadku mija się z celem więc usiadłem z rana do telefonu i dzwoniłem prosiłem błgałem i .... jest pewien sukces, tzn dokonałem rezerwacji, przepraszam ze uzgodniłem to tylko z Hesją ale z powodów o których wcześniej muflon napisał że wzieliśmy się za to o trzy msc za późno decyzje musiałem podjąc już a nie po dłuższej dyskusji na forum.
    Ponieważ udało się zdobyć pokój w http://www.alpengasthof.ch/ o którym Muflon pisał wcześniej i co ważne jest on w samym Axalp co rekompensuje inne niedogodniości bo nie musimy nigdzie dojeżdzać samochodami itd tylko wstajemy przecieramy oczka głaszczemy czuprynki zaoszczędzamy 1-2 godziny na spanie i idziemy na spacerek w górki.
    Opisane niedogodności to że jest to jeden pokój ośmioosobowy w standardzie jak to ładnie brzmi grup młodzieżowych i turystycznych czyli cos w stylu schronisk PTTK czyli że łóżka są chyba piętrowe i najprawdopodobniej jest to to co jest widoczne na w/w stronie w akładce Zimmer na samym dole ale jest prysznic i kibel więc i tak lepiej niż miałem w wojsku
    Jako ze rezerwacji wstępnej dokonałem telefonicznie to teraz wysłałem emilka z proźbą o potwierdzenie i mam nadzieję że będzie oki, bo na lini miałem straszne zajkłucenia a facet co przyjmował rezerwacje był poza budynkiem i mam nadzieję że się nie pomylił z terminem i ceną.
    Co do Terminu to po szybkiej rozmowie ze Sławkiem/Hesją ustaliliśmy ze bierzemy od 09-12.10.2007 czyli trzy doby bo raz ze 12 to termin rezerwowy i w razie jak by coś sie z pogoda popsuło 10 lub 11 to kontynuacja może być 12 a chyba warto się zabezpieczyć jak się jedzie 1400 km w jedną strone, po drugie nawet jak wszystko bedzie planowo to zawsze jest czas aby 12 pofocić jakies krajobrazy lub pozwiedzac coś innego niż lotnisko a po trzecie po dwoch dniach mordęgi w górach i po zejściu z gór o 19/20 zaraz wracać taki kawał do Polski to tez hardcorowo.
    Co do ceny to po pierwsze ich nie obchodzi czy nas tam bedzie 2 4 6 czy ośmiu - cena jest za pokójco do ceny to czekam na potwierdzenie bo z ich cennika na stronie www wychodzi że powinno być 304 franki za dobe natomiast facet przez telefon mi powiedział ze 354 wiec nie wim czy z okazji pokazów chca dorobić czy też błąd w komunikacji nastapił.
    Jak dostane potwierdzenie i inne dane to zaraz napisze -jak coś nie wypali to tez napisze. Jak potwierdza rezerwację to podpytam o dodatkowe sprawy tzn możliwość wyzywienia i pozostałe warunki pobytu.

  8. #48

    Domyślnie

    Nikt o tym nie wpomniał bo to niby oczywiste .... ale ...... Szwajcarja nie jest w UE, wiec potrzebny jest ... paszport.

  9. #49

    Domyślnie

    MarS ---- krótko masz u mnie piwo
    Brak noclegu to jedyna sprawa która mnie dotąd bardzo martwiła


    pozdrawiam
    Arkadiusz Pytlas vel golden

  10. #50

    Domyślnie

    iwo: Mars super robota.... i naprawde dobra cena !!


Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Świrów Lotniczych zapraszamy do... AA :)
    By hesja in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 04:29
  2. Chcecie wiecej Axalp?? No to prosze bardzo... Axalp 2009
    By deoc in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-10-2009, 09:04
  3. Propozycja dla kogoś kto ma własny biznes (business) w W-wie
    By haszz in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-02-2008, 00:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •