Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: IPOD Photo

  1. #21

    Domyślnie

    Witam

    Wolałbym potwierdzonego na 100% pooley, a nie myślenia że nie będzie problemu... hihihi.
    Może ktoś inny ma coś do powiedzenia w tej materii


    --------------
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #22

    Domyślnie

    ja wcale nie napisalem ze nie bedzie gadal z aparatem,chodzi tylko ze nie dziala konfiguracja ipod+camera connector+czytnik kart,o tylek rozbic taki bank danych ze mam zablokowany aparat i przez godzine zgrywam karte do ipoda ktory do szybkich w tej czynnosci nie nalezy ,dlatego kupilem sony vaio bo gada z czytnikiem choc rownierz szybki nie jest a do tego ma pilota w cenie i wogole jest tanszy
    nikon i troche rupieci........R2-D2

  3. #23

    Domyślnie

    no wiec moze ja dodam pare groszy.....
    posiadam Irivera h320 - w skroce przenosny jukebox o pojemnosci 20gb ( istnieje takze model h340 z 40gigowym dyskiem). urzadzonko ma funkcje hosta usb w wersji 1.1) . testowane z nikonem d70 - zadnych problemow nie zauwazylem. niepotrzebne sa zadne przystawki czy inne "cuda" do poprawnej wspolpracy. co do jakosci dzwieku, nie mam zadnych zastrzezen, jesli ktos sie skusi polecam sluchawki firmy sennheiser px 200 - po prostu rewelacja, napewno nie bedzie zawiedzony....

    wiecej mozna dowiedziec sie tutaj -->
    http://www.tomshardware.pl/mobile/20...r-h320-02.html

    pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    a macie moze jakies informacje o tym jak przerzucic zdjecia z aparatu na iPod'a Nano? Bede musial wybrac sie do sklepu bo wybieram sie na wakacje w piatek na 8 dni a mam tylko 1gb karte wiec na bank nie starczy. Moja dziewczyna ma Nano tylko cholera wie czy ustrojstwo sie do czegos zda oprocz zagluszania mysli wrrr

    jak wiecie cos na ten temat to pilnie prosze, bede wielce zobowiazany.
    D70S....Z6...

  5. #25
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    haszz, pytaj tutaj:

    http://groups.google.pl/group/pl.com...=pl&lr=lang_pl

    Wiedzą wszystko o applach i iPodach, powinni pomóc.

    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez haszz
    a macie moze jakies informacje o tym jak przerzucic zdjecia z aparatu na iPod'a Nano? Bede musial wybrac sie do sklepu bo wybieram sie na wakacje w piatek na 8 dni a mam tylko 1gb karte wiec na bank nie starczy. Moja dziewczyna ma Nano tylko cholera wie czy ustrojstwo sie do czegos zda oprocz zagluszania mysli wrrr

    jak wiecie cos na ten temat to pilnie prosze, bede wielce zobowiazany.
    O ile mi wiadomo, do Nano możesz wgrać foty wyłącznie przez komputer. CameraConnector firmy Apple działa tylko z dużymi i kolorowymi iPodami, wynalazki firm Griffin i Belkin również nie współpracują z Nano. Nie wiem, jaki jest tego powód.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •