Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Air Show Radom | Ciwir

    Tak jak spora część forumowiczów ja też ostatnią sobotę spędziłem na pokazach lotniczych w Radomiu.
    Na forum jest już nieco zdjęć z tych pokazów ale jak to mówią, od przybytku głowa nie boli więc i ja zaprezentuje moje amatorskie zdjęcia. To były moje pierwsze pokazy lotnicze i mogę z całą pewnością stwierdzić że na pewno nie ostatnie. Było ciekawie, dożo pięknych dużych latających maszyn i niesamowite doznania akustyczne .
    A zatem przedstawiam parę moich zdjęć, jak ktoś ma ochotę na więcej to zapraszam na moją stronkę.

    1


    2


    3


    4


    5


    6


    7 - Bonus

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne fotki, trochę inne spojrzenie od wcześniej zaprezentowanych, a bonus: "prawie jak F16"

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie 4 najlepsze. Te chłopaki to mają nerwy ze stali. Żeby sobie tak spokojnie leżeć jak tuż nad nimi ląduje śmigłowiec. No chyba, że startuje.

    Edit: na 3 to myślalem, że ten kolo to z akordeonem do kabiny pilota przyszedł.

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne foty- szczególnie podoba mi się 1 i 4.

  5. #5

    Domyślnie

    1 super kadr
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  6. #6

    Domyślnie

    1 i 2 swietne. 2 taka bajkowa jest Tez myslalem, ze ma harmoszke, jak Tomus z 4 pancernych
    >>> Pozdrawiam <<<

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •