Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Fotki fajne, ale pozwolę sobie przyczepić się do tytułu - chyba miałeś na myśli "przypadkowi modele"...

  2. #12

    Domyślnie

    świetne foty, techika super
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  3. #13

    Domyślnie

    Jako wielbiciel kawy głosuję na zdjęcie nr 1. Ładnie by ta pani wyglądała przy filiżance espresso

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Fotki fajne, ale pozwolę sobie przyczepić się do tytułu - chyba miałeś na myśli "przypadkowi modele"...
    Niestety nie mam pojęcia jak zmienić ten tytuł - no cóż wyszły na jaw braki w edukacji.
    S5 pro, S8mm, T17-50 2.8mm, N35mm 1.8, N50 1.4D, N85 1.8D, 10-20 sigma, nikon D7100
    https://radoslawsobik.pl/

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Ciekawie mi poszło z tą kobietą, opisywałem to kiedyś przy okazji tematu - "jak wyrwać modela" (czy coś takiego).
    Zapytałem się czy mogę zrobić zdjęcie - powiedziałem, że jestem amatorem, mam dziewczynę i potrzebuję modeli dla samodoskonalenia.
    Ona na to, że - raczej nie!
    Po zrobieniu 3 zdjęć, które pokazałem na LCD - i dodaniu coś w stylu - "powinnaś być modelką" - załatwiło jeszcze jakieś 5 min sesji.
    Justin - facet - jest aktorem - zaczepiłem też takiego faceta od sztuczek cyrkowych ( Thom ) - tu nie musiałem się za bardzo starać, obiecałem, że zdjęcia prześlę mailem i tyle.
    Raz odważyłem się zapytać o zgodę "sfocenia" dziecka - pozytywna odpowiedź Matki.

    Aparat prawie zawsze w plecaku + 85mm - ale jakoś ostatnio brak odwagi.

    Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za wizytę!
    S5 pro, S8mm, T17-50 2.8mm, N35mm 1.8, N50 1.4D, N85 1.8D, 10-20 sigma, nikon D7100
    https://radoslawsobik.pl/

  7. #17

    Domyślnie

    Sradek świetne zdjęcia i tyle... tylko czemu takie małe? Daj większe... bo cala seria jest świetna!
    D7200

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •