Witam! ostatnio zakupilem zamiast kita obiektyw 18-70. podono jest on ostzrejszy od kita, ale po prostu tego nei zauwazam. zdjecia z tego obiektywu wycodza takie sobie brakuje im ostrosci i wogole sa jakies brzydkie. czy to wina ustawien w aparacie? robie zdjecia w trybie p, ze wzgledu na to, ze za kazdym razem musze poprawiac ostrosc zdjec na kompie uzywam nastepujacych ustawien wyostrzanie +2, kontrast auto, nasycenie+, odcien 0. mimo to zdjecia nie sa ostre. jak powinienem ustawic w aparacie? chcialbym zapytac sie was jeszcze jak zrobic "jasne zdjecie" ktore by mnie "porazilo"?