Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Air Show 07

  1. #11

    Domyślnie

    Jak jest blisko - nie ma problemu, ale jak trzeba skorzystać z 300mm, to jak napisał autor, z N 70-300 G można se poszaleć. Zupełnie jak z moją Sigmą Czasami trzeba się nieźle napstrykać żeby zobaczyć jedno nierozmazane.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Jak jest blisko - nie ma problemu, ale jak trzeba skorzystać z 300mm, to jak napisał autor, z N 70-300 G można se poszaleć. Zupełnie jak z moją Sigmą Czasami trzeba się nieźle napstrykać żeby zobaczyć jedno nierozmazane.
    No coż. VR rulez. Mi przy 200mm i 1/125 większość wyszła nieporuszonych (18-200VR), albo bardzo delikatnie poruszonych. Lącznie z ujęciami panoramowanymi.

  3. #13

    Domyślnie

    przy moim 70-300 bez VR przy czasach 1/60 spokojnie moge robic, gorzej jest z 1/30 ale wtedy juz seriami i 1 fotka na 4-5 jest ostra

  4. #14

    Domyślnie

    fajne, bardzo mi sie podobaja
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf Zobacz posta
    przy moim 70-300 bez VR przy czasach 1/60 spokojnie moge robic, gorzej jest z 1/30 ale wtedy juz seriami i 1 fotka na 4-5 jest ostra
    To ty jakiś żelaznoręki jesteś czy co? No chyba, że się monopodem albo statywem wspomagasz.

  6. #16

    Domyślnie

    Tak odnośnie rozmycia to wrzucę jedno swoje. Zapamiętałem nauki Hesji przy okazji zamieszczania moich fotek z Góraszki. Schodząć niżej z czasem już mi nieostre wychodziły

    Sporo klocków spod znaku N

    http://larky.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milo_ja Zobacz posta
    To ty jakiś żelaznoręki jesteś czy co? No chyba, że się monopodem albo statywem wspomagasz.
    nie,nie nauczylem sie tego podczas robienia fotek przejezdzajacym samochodom. no i tylko seriami.
    niestety teraz nie schodze ponizej 1/60 bo coraz gorzej mi to wychodzi.
    monopodu nie uzywam, lecz bede uzywal statywu tylko musze kupic odpowiednia glowice.

    EDIT:
    moze komus to pomoze
    http://airfoto.photosite.pl/

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez larky Zobacz posta
    Tak odnośnie rozmycia to wrzucę jedno swoje. Zapamiętałem nauki Hesji przy okazji zamieszczania moich fotek z Góraszki. Schodząć niżej z czasem już mi nieostre wychodziły
    Zdjęcia wrzucaj w mniejszej rozdzielczości i dawaj bezpośredni link.

  9. #19

    Domyślnie

    LARKY - pozwolilem sobie troche przerobic Twoje zdjecie, jesli mialbys cos przeciwko to usune je.

    FOTO BY LARKY

  10. #20

    Domyślnie

    Nie ma problemu, nie jestem Masterem obróbki mimo pracy w branży komputerowej
    Sporo klocków spod znaku N

    http://larky.pl

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •