Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Zaczyna mnie już wkurzac to ciągle gadanie jakie to straszne rzeczy się wydarzyły. Jak ostatnio na forum była dyskusja o zdjęciu niesionego, martwego dziecka, które było nienakryte i fotografowane przez fotoreporterów i innych ludzi z komórkami to jakoś nikt się tak nie bulwersował. Były opinie raczej, że dobrze, że fotografują, bo trzeba pokazać jaki świat okrutny itd. A tu co wątek to tylko pojękiwanie o tragedii. Wypadek się zdarzył i tyle. Takie ogromne ryzyko jest wkalkulowane w tego typu sport.
    Moje zdanie jest takie, że jak ktoś ma fotki z wypadku to powinien je tutaj pokazać. Oczywiście nie w takim kontekście w jakim przedstawił to "Fakt".
    pozdrawiam
    Tomek

  2. #12

    Domyślnie

    panie i panowie

    ludzi na air show było kila tysięcy. z tego połowa z aparatami, druga połowa z komórkami a trzecia z canonami (taki żarcik ).
    zdjęć z tragedi są tysiące. sam widziałem nawet fotkę hmm.. ładną, z pomysłem. tv przez pół godziny nadawało dwa ujęcia ze zderzenia.
    to jest forum o fotografii. pochwalcie się swoimi zdolnościami reporterskimi. ale ile kto płacił ? to pytanie w/g mnie jest nie na miejscu.
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  3. #13

    Domyślnie

    uważam że jednak mogłeś sobie odpuścić wklejania zdjęć z tej tragedii ... ps w tym że ktoś ucieka nie widze też nic dowcipnego..wogóle nie widze w tym nic do śmiechu..
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  4. #14

    Domyślnie

    przychodzi baba do lekarza z wąsem, a baba też facet. Nie mozna się śmiać z tego że baba ma wąsa. No comments. Wszyscy co robili zdjecia jak się zderzyły 2 samoloty, powinni je od razu skasować... LOL
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez najt Zobacz posta
    Wszyscy co robili zdjecia jak się zderzyły 2 samoloty, powinni je od razu skasować... LOL
    Bzdura totalna. Czyli trzeba by wszystkim fotoreporterom wojennym itp. kazać skasować zdjęcia.
    CHociaż co do zdjęć wklejonych w tym wątku to się zgodzę, że żartowanie z ucieczki ludzi na ziemii było nie na miejscu. To co widać na zdjęciach nie wymagało komentarza.
    pozdrawiam
    Tomek

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoGRAFIK Zobacz posta
    jasiu 102 nawet nie wiesz jak sie mylisz

    Reuters zaoferował największą kasę
    dac największa kasę to tez sztuka a ja jestem ciekaw ile dostał koleś ze tę fotę z samego zderzenia. a co do wklejania tych fot to jestem jak najbardziej za. tym bardziej ze nie widać krwi itp. ktos napisał to było ryzyko zawodowe.

  7. #17
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •