Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Wypadek na Airshow - ofiar mogło byc więcej

    Zdecydowałem się jednak zamieścić te zdjęcia. Pokazują one, że ta tragedia mogła być większa. Innych nie zamierzam zamieszać conajmniej z 2 powodów: albo podobne kadry były już publikowane w sieci albo są zbyt drastyczne, aby pokazywać je publicznie.

    1.


    2.


  2. #2

    Domyślnie

    za duzo w tivi tego widziałem.
    przynajmniej widać jak świetliki się chowały do lasu i za auto
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez najt Zobacz posta
    za duzo w tivi tego widziałem.
    przynajmniej widać jak świetliki się chowały do lasu i za auto
    Hmm wiesz to średnio było śmieszne wiec nie rozumiem tego co napisałeś...oprócz żandarmerii wojskowej po 2 stronie pasa stała także garstka fotoreporterów. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, bo ofiar mogło być więcej.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Hmm wiesz to średnio było śmieszne wiec nie rozumiem tego co napisałeś...oprócz żandarmerii wojskowej po 2 stronie pasa stała także garstka fotoreporterów. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało, bo ofiar mogło być więcej.
    fotoreporterów nie widze. usmiecham się tylko do tych co uciekali wiem że kazdy by uciekał gdzie pieprz rośnie. Nie wiedziałem że ktoś przyjmie moją wypowiedź jako wysmiewanie się z tego że 2 pilotów zgineło. No bez przesady.
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez najt Zobacz posta
    fotoreporterów nie widze. usmiecham się tylko do tych co uciekali wiem że kazdy by uciekał gdzie pieprz rośnie. Nie wiedziałem że ktoś przyjmie moją wypowiedź jako wysmiewanie się z tego że 2 pilotów zgineło. No bez przesady.

    No nieco ironicznie zabrzmiała Twoje wypowiedz
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  6. #6

    Domyślnie

    dzisiaj w dzienniku widziałem fotę z samego zderzenia. jeżeli chodzi o zdjęcie mające być ilustracją do tekstu to reuters to jednak reuters. foto strzelona dokladnie w chwili zderzenia.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasiu102 Zobacz posta
    dzisiaj w dzienniku widziałem fotę z samego zderzenia. jeżeli chodzi o zdjęcie mające być ilustracją do tekstu to reuters to jednak reuters. foto strzelona dokladnie w chwili zderzenia.
    To raczej nie kwestia reutersa, a szczęścia. Mi akurat zachciało się strzelić tą figurę na szerszym kącie no i sam moment zderzania jest dość słabej jakości z racji cropa.

  8. #8

    Domyślnie

    jasiu 102 nawet nie wiesz jak sie mylisz

    Reuters zaoferował największą kasę
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoGRAFIK Zobacz posta
    jasiu 102 nawet nie wiesz jak sie mylisz

    Reuters zaoferował największą kasę
    AP też nieźle płaciło...

  10. #10
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    AP też nieźle płaciło...
    Możesz (i kolega wczesniej piszacy tez) napisac, jakie sa stawki za takie zdjecia?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •