Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Fajne foty Dyziek Gratuluję!!

    Co do torby to na pewno pilotów Jakoś nie zauważyłem jej - nie wiem jak Dyziek - gdy powstawało to zdjęcie

    Szkoda, że nikt nie miał odwagi zagadać... Ja starałem się choć uśmiechem trochę nadrobić jak przechodziłem z naszego miejsca gdzie staliśmy, w stronę czeskiego grippena. Pozdrawiam i czekam na zdjęcia od chłopaka który przy nim stał. Mówił że kilka mi zrobił.
    ..: F O T O P :..
    NIKON SYSTEM PRO..... i w głowie marzeń 100...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzPPP Zobacz posta
    Z D80 i czapeczką Nikona hmm... Hesja ?
    Ta czapeczka to była tak charakterystycznie odwrócona do tyłu. Widziałem już jakieś zdjęcia Hesji, i wydawał się na nich młodszy, no ale może się mylę.

  3. #13

    Domyślnie

    Hesję to chyba i ja widziałem Spory facet, w żółtej kurtce, stał rozmawiając z kimś więc nie podchodziłem coby nie przeszkadzać. Aha i czapka nikona na głowie
    Sporo klocków spod znaku N

    http://larky.pl

  4. #14

  5. #15
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    no Dyziek ...siódemka budzi respekt... można sie przestraszyć, jak takie coś wynurzy się zza krzaków...

  6. #16

    Domyślnie

    super foty - Mi w formacji robią wrażenie.

    aha - czapka nikona to klubowa czapeczka jakby kto nie wiedział - można ją było kupić tylko na forum. Więc jak kogoś zobaczycie w takiej "mycce " - to tylko może być człowiek "od nas".

    PS też mam taką myckę
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •