Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Pożegnanie

  1. #11

    Domyślnie

    Cześć Ich pamięci. Piękne zdjęcia wstawiliście aż się łza sama roni. Ja wyszedłem 4 minuty przed tragedią. Boże czemu ich już nie ma z nami. Czuje tylko smutek. Dziękuje Wam za te zdjęcia.

    Sylwek

  2. #12
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

  3. #13

    Domyślnie

    podczas zabawy z balonami
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  4. #14

    Domyślnie

    Z pamiętnika

    Przylep - Aeroklub Lubuski - 29.08.2007 - PRZEDOSTATNI TRENING




    Przylep - Aeroklub Lubuski - 30.08.2007 - OSTATNI TRENING - NAD PRZYLEPEM


    Przylep - Aeroklub Lubuski - 31.08.2007 - CISZA ....

    Przylep - Aeroklub Lubuski - 01.09.2007 - TRAGEDIA

  5. #15

    Domyślnie

    tragedia straszna
    jak robili ostatni manewr cos mi powiedzialo bym odlozyl aparat i patrzyl...
    przeciez zawsze cholera robie zdjecia wszystkim mijankom!!!
    patrzylem z aparatem nie przy oku i....
    stalo sie
    ehhhh [']

    mozna sie zagdybac dlaczego sie tak stalo
    jako czlonkowi komisji badania wypadkow lotniczych nasunely sie od razu dwie hipotezy
    ale po co to rozkliniac...
    nie zyją [']
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  6. #16

    Domyślnie

    sjm pierwsze foto zapiera dech w piersiach Może posłużyć za doskonałą ilustrację ich klasy.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    sjm pierwsze foto zapiera dech w piersiach Może posłużyć za doskonałą ilustrację ich klasy.
    dokładnie tak, po zobaczeniu tej pierwszej foty to w pierwszym momecie myślałem ze przedstawia moment zderzenia

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    jako czlonkowi komisji badania wypadkow lotniczych nasunely sie od razu dwie hipotezy
    ale po co to rozkliniac...
    nie zyją [']
    Moja rodzina ma duże tradycje lotnicze i właśnie dlatego o takich wypadkach rozmawia się inaczej, nie powiem "na zimno" bo emocji jest co niemiara, ale bardziej rzeczowo. Dzisiaj, w gronie starych pilotów usiadłem posłuchałem o zaistniałej sytuacji. Wiele teorii, jeszcze więcej dyskusji, jedna konkluzja - zabrakło tej odrobiny szczęścia. To dziwne, ale piloci chyba mają śmierć wliczoną w ryzyko, boją się tylko, że nie nadejdzie gwałtownie, ale powoli, we wraku samolotu.

    Chyba dopiero dzisiaj złapałem doła... Pan Lech bywał u mojego wujka przy różnych okazjach. Wesoły, uśmiechnięty człowiek, ponoć doskonały fachowiec. Tym trudniej jest pogodzić się z jego odejściem....

  9. #19

    Domyślnie

    Cześć ich pamięci... normalnie załamka ,tyle razy w życiu ich widziałem... praktycznie od dzieciaka... echh [']
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  10. #20

    Domyślnie

    W Góraszce w tym roku (w Radomiu przed 2 laty gorzej mi wyszli ):



    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •