Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Mi się najbardziej 3,4 i 8 podobają... Ogólnie temat jakoś mi nie specjalnie podszedł... choć pomysł miałem pewien, ale zabrakło czasu w sierpniu. Czekam na wrześniowe zadanie
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  2. #22

    Domyślnie

    Ale fajne pomysły! Bardzo mi się podobają niektóre/w większości.
    Mnie coś ostatnio praca dołuje i nie dałem rady

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    Mnie coś ostatnio praca dołuje i nie dałem rady
    Ale chyba nie na tyle, żeby nie myślec o zbieraniu propozycji tematów na wrzesień
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  4. #24

    Domyślnie

    To byłoby niedopuszczalne, gdybyś nie zajął się ZT na wrzesień

  5. #25

    Domyślnie

    Powiem szczerze, że wszystko złożyło się bardzo dobrze, bo ja faktycznie w ostatnich dniach sierpnia byłem w ciągłych rozjazdach i to Zbigniew, że zajmowałeś się tym- było super... ja chyba nie miałbym siły... Bo nie mam ostatnio ochoty na nic. Mogę się tym zająć we wrześniu, bo mi to dobrze zrobi, ale jak nagle polegnę, to się nie dziwcie.
    ps
    Przerpaszam za te wynurzenia.

  6. #26
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    #3 - BugsBunny i nałóg forumowy - najlepszy!

  7. #27

    Domyślnie

    Sory, ze tak pozno sie zabralem za komentarze ale z doskoku ostanie wpadam na forum...

    1.Bardzo fajny projekt. Brawa dla modelki (świetna jest!) - gratuluje dystansu do siebie! Troszke poległo niestety technicznie.
    2.No, no arachiusz! Pojechałeś. Ciekawe co wy tam wciągacie...
    3.Ostro sie dzialo tej nocy hehe. Ale strzal troche na szybko. Nie tylko dosłownie.
    4.Dobry street. No choć ja za takimi zdjęciami nie przepadam. Smutne. Ale to już subiektywne odczucia.
    5.Permanentnie coś sie stało z proporcjami mz. Ale piekny portret! ... by był gdyby nie to tło straszne...
    6.No ciekawy pomysł ale wam ostrość została w domu hehe. No chyba tam procentową zabawę mieliście ;]
    7.Prawie świetne! Biało czerwone origami w butelce alkoholu hehe. Do perfekcji mz zabrakło; dlaczego butlka wina a nie żytniej? A jeśli już wino to dlaczego w kieliszku jest jakiś przezroczystu płyn?? Wyjątkowo biały rocznik? ;]
    8.Hehe. Zdarzało sie widzieć podobne obrazki... Brakuje mi czegoś konkretnego - np. sprzedawcy żeby na czymś wzrok zawiesić.
    9.Dobre dobre. Sie kilka nocek w ten sposób zarwało. Szkoda tylko tego koca czy czegoś na czym leży pad. Nie kumam tego...
    10.Mocne! Dobry pomysł - odważne wykonanie. Troche tylko razi to nienaturalne światło. Jak w kiepskim projekcie społecznej kampanii. Ale podoba mi się.
    11.To japoniec powinen być. Dobrze złapane. Ciekawi mnie po co on uwieczniał te tabliczki... ;]
    12.Coś z tego mogło być ale nie wyszło. Pusto i ciemno. Jaki to nałóg ma być?
    13.Ciekawe. Proste i swojskie. Ale zbyt sterylne i nie kojarzy mi sie z nałogiem. Jakbym zobaczył brudne sztućce na talerzu z resztkami jedzenia z takim fajnym GO to buym bił brawo. No i nie jest odrobine nieostre?
    14.Proste i na temat.Dobre. Trochę można było poszaleć z kadrem ale jest ok.
    15.Te fraktale w dymie mnie urzekły ;] Świetnie techniczne i wieloznaczne. Choć oczywiście całość tworzy dopiero z tematem ZT. Szkoda tylko, że ta zapałka wyłania się z nicości ;]
    16. No i po prostu. Wiadomo o co chodzi. Można jednak było lepiej doświetlić i skadrować. I popstrykać kilka szotów żeby się jakoś ładnie dym ułożył w kadrze.

    Wszystkim uczestnikom gratuluje! Mam nadzieje, ze nie zabraknie nam pary do nastepnych odslon... Zaluje, ze nie wzialem udzialu ale mialem nadzieje zrobic cos bardziej "spolecznie zaangazowanego", bo tematu jakos nie mialem ochoty traktowac zbyt lekko ale tan czas...

    Pzdr.

  8. #28

  9. #29
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    901

    Domyślnie

    No no... Toście pojechali. Nie będę orginalny i wyróżnię dwa zdjęcia

    Lechupe - ktoś tu się zastanawiał wcześniej (chyba anchel) czy którykolwiek z uczestników odważy się podejść odważniej do tematu. No i gratuluję. Po pierwszych fotkach które raczej wywołują uśmiech na twarzy twoje zdjęcie wali mocno po łbie. Ponadto fajny pomysł z oświetleniem - ciekaw jestem jakby to wyglądało przy innej kolorystyce.

    Zbigniew - świetne technicznie. Aż się chce śledzić wzrokiem kolejne zawijasy dymu. Ciekawe czy dałoby się jeszcze w kadrze ładnie umieścić rozżarzoną końcówkę papierosa.

    Poza tymi dwoma, to jeszcze Agula za radosny nałóg i jm za pomysł.

    Wszystkim gratuluję!
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Macro Zobacz posta
    Ciekawe czy dałoby się jeszcze w kadrze ładnie umieścić rozżarzoną końcówkę papierosa.
    Może dałoby się, ale sam numer z zapałką i tak jest trudny, bo taki dymek i bajerek daje ona jedynie podczas zapalania. Nie muszę więc chyba dodawać, że poniosłem pewne koszty związane ze zużytymi paczkami rekwizytów hihi ...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •