Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Monii

  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Warszawa/Rybnik
    Posty
    16

    Domyślnie

    Nie mam jeszcze doswiadczenia w robieniu zdjec portretowych, ale chcialbym sie dowiedziec jak uzyskac takie oswietlenie jak w prezentowanym zdjeciu ? Ciekawi tez mnie wyeksponowanie oczu poprzez odpowiednie oswietlenie. Jak punktowo, ale miekkim swiatlem oswietlic oczy ? Czy moze jakies inne techniki sa ?
    | D80 | N18-70 | N35 f2.0 | 50 f1,8 | 70-300VR | SB-800

  2. #22

    Domyślnie

    fajna fota ,ciekawy kadr

  3. #23

    Domyślnie

    Znane, lubiane.
    "W prawdziwym świecie, tak jak i we śnie nic nie jest tym, czym się wydaje." D. Koontz.
    Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow w niektorych postach.

  4. #24

    Domyślnie

    Czołem Wasz mości!Tak jak lubię, dobrze dobrane GO.
    Eehh te oczy....

  5. #25

    Domyślnie

    Mi też się podoba Nebieski u dołu kadru ładnie zamyka kompozycję.

  6. #26

    Domyślnie

    Tom.O sprawa prosta...pomiar punktowy na oko, światło hmmm rzecz się działa w takie popołudnie lipcowego lekko pochmurnego dnia czyli światło rozproszone i delikatne znaczy się takie jakie lubię

    Tomiu czy ja wiem czy takie znane

    Msz1977 Witam
    Dzięki i ja też tak lubię

    Joanna Dziękuję

    Harb staram się jak mogę

  7. #27

    Domyślnie

    nie wiem co powiedzieć - no jest ok!!!

  8. #28

    Domyślnie

    witaj

    sympatyczny portret bardzo lubie takie kadry . kolorystyka też na duży +
    sympatycznie ogółem.
    pozdrawiam
    FOTOGRAFIA ŚLUBNA
    D700|D200|N24-70|N50/1.8|N85/1.8|SB800|SB900|
    " Nie ma światła bez cienia."

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •