Nie wiem czy to dobry dzial ale pytam
Stego co wiem slajd nie ma toleranci co do naswietlenia.
Kupujac pan powiedzial zeby naswietlac w punk i bedzie wszystko ok.
No ale jak to zrobic?
Moje pytanie czy z F80 naswietlac z godnie z tym co pokazuje aparat (AF) czy + - ??
Jakas podpowiedz jak to naswietlic (krajobraz ,widoczki pogoda jak za oknem wczesny ranek pochmuro moze troszke wschodacego slonca)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami