No proszę, Panasonic też nam pokazał coś nowego
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6305
Zastanawia mnie funkcja "film mode". Przycisk znajduje się koło spustu migawki.
Swoją drogą, sprzęt kierowany dla amatorów, a ma 2 pokrętła sterowania.
Poza tym to bardzo fajnie że cosik się dzieje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami