może przy jakiejś okazji...przez kilka dni nawet nie wezmę puszki do ręki bo zbliża się koniec półrocza i sporo pracy, konferencje, szkolenia itp...wrrrr![]()
Szukaj
może przy jakiejś okazji...przez kilka dni nawet nie wezmę puszki do ręki bo zbliża się koniec półrocza i sporo pracy, konferencje, szkolenia itp...wrrrr![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Odpukać moja na razie działa bez problemów...Zamieszczone przez ALF
Tak czytam i mam wrażenie że user sadki ma mało zmartwień w życiu i jeszcze takimi bzdetami się zajmuje![]()
Człowieku rób zdjęcia - nie myśl jak szybko zapisuje Twoja karta - ważne by zapisała jak najładniejsze...![]()
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
Dokonaj zakupu np Forda Mustanga GT, i jeździj nim na codzień do pracy, woź dzieci do szkoły i ciesz się, że jest ładnie pomalowany. Nie zastanawiaj się, po ch.. ma tyle mocy pod maską ;PZamieszczone przez Al Bundy
przy okazji, ktoś wie skąd mam ostrzeżenie?
www.mojefoty.com
Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor
Akurat na to ile depczesz masz wpływ. Nie masz natomiast wpływu na szybkość zapisu czytnika w swoim aparacie. Szybsza karta jest Ci tak potrzebna jak dodatkowe konie w aucie gdy nie możesz dostać do pedału gazu...Zamieszczone przez sadki
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
czekaj, bo już sie troche pogubiłem w tych aluzjach
Twierdzisz, że jestem za krótki, żeby wykorzystać max szybkość mojego aparatu?
www.mojefoty.com
Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor
na allegro![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Zielin - są dwie strony:
1. www.jarkom.pl
Jarosław Banacki ul.Kartuska 149/11 Gdańsk tel. (05326-40-40
mają: Scandisk SD Ultra II 1GB za 259,- Ultra II Plus USB 1GB za 299,- Extreme III za 299,-
2. fotoekspert (wejście z wp.pl albo onet.pl) ul. Dworcowa 16 Zielona Góra tel. (06320-23-45, -34 albo kom. 509-598-697
mają: Ultra II i Extreme tak samo, jak wyżej, Plus USB 319,-
Skontaktuj się z nami