Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    może przy jakiejś okazji...przez kilka dni nawet nie wezmę puszki do ręki bo zbliża się koniec półrocza i sporo pracy, konferencje, szkolenia itp...wrrrr
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #12
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    560

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    kingston nie jest wśród kart polecanych przez nikona, a z forum wynika, że czasem zdarzają się problemy z tymi kartami...zajrzyj do instrukcji D50 :P
    Odpukać moja na razie działa bez problemów...
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Tak czytam i mam wrażenie że user sadki ma mało zmartwień w życiu i jeszcze takimi bzdetami się zajmuje
    Człowieku rób zdjęcia - nie myśl jak szybko zapisuje Twoja karta - ważne by zapisała jak najładniejsze...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy
    Tak czytam i mam wrażenie że user sadki ma mało zmartwień w życiu i jeszcze takimi bzdetami się zajmuje
    Człowieku rób zdjęcia - nie myśl jak szybko zapisuje Twoja karta - ważne by zapisała jak najładniejsze...
    Dokonaj zakupu np Forda Mustanga GT, i jeździj nim na codzień do pracy, woź dzieci do szkoły i ciesz się, że jest ładnie pomalowany. Nie zastanawiaj się, po ch.. ma tyle mocy pod maską ;P

    przy okazji, ktoś wie skąd mam ostrzeżenie?
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadki
    przy okazji, ktoś wie skąd mam ostrzeżenie?
    Kliknij na 1 to się dowiesz

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadki
    Dokonaj zakupu np Forda Mustanga GT, i jeździj nim na codzień do pracy, woź dzieci do szkoły i ciesz się, że jest ładnie pomalowany. Nie zastanawiaj się, po ch.. ma tyle mocy pod maską ;P
    Akurat na to ile depczesz masz wpływ. Nie masz natomiast wpływu na szybkość zapisu czytnika w swoim aparacie. Szybsza karta jest Ci tak potrzebna jak dodatkowe konie w aucie gdy nie możesz dostać do pedału gazu...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  7. #17

    Domyślnie

    czekaj, bo już sie troche pogubiłem w tych aluzjach
    Twierdzisz, że jestem za krótki, żeby wykorzystać max szybkość mojego aparatu?
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  8. #18

    Domyślnie

    gdzie najtaniej widzieliscie SD Sandisk 512/1GB?
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  9. #19
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    na allegro
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #20
    szachy8
    Gość

    Domyślnie

    Zielin - są dwie strony:
    1. www.jarkom.pl
    Jarosław Banacki ul.Kartuska 149/11 Gdańsk tel. (05 326-40-40
    mają: Scandisk SD Ultra II 1GB za 259,- Ultra II Plus USB 1GB za 299,- Extreme III za 299,-
    2. fotoekspert (wejście z wp.pl albo onet.pl) ul. Dworcowa 16 Zielona Góra tel. (06 320-23-45, -34 albo kom. 509-598-697
    mają: Ultra II i Extreme tak samo, jak wyżej, Plus USB 319,-

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •