Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Korpus + Obiektyw do serwisu??

    Czy jeżeli uszkodzeniu uległ korpus aparatu (elektronika,przepięcie) a nie obiektyw, to czy moge do serwisu NIKONA wysłać sam korpus czy musze cały komplet ?

    Czy uznają mi uszkodzenie aparatu przez przepięcie po podłączeniu do komputera?

  2. #2

    Domyślnie

    WolaskoW,

    1. Lepiej z obiektywem bo zawsze ci poprawia jak jest cos do poprawienia.
    2. Trudno powiedziec chyba powinnli, ale ja bym sie specjalnie nie zwiezal.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •