witam...
Żyłem sobie w słodkim przeświadczeniu że obiektywy z procesorem to te "G" lub "D". Ale doczytałem instrukcję solidniej i tam jest nawet rysunek jak rozpoznać obiektyw z procesorem - musi mieć magiczne pięć styków.... To w końcu co oznacza ta literka "D" ?. A wszystko przez to że fotografując standardem 50/2.8 bez "D" ( ale ma styki ) trzeba czterokrotnie zjechać z czasem - aż tak prześwietla. I nie pomagają żadne ustawienia w puszce - dotyczące obiektywów bez procesora....
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami