Witam.

To dość, chyba, rzadko spotykane, ale po potrząśnięciu moim d50 wydaje mi się że coś w środku lata - bliżej lewej części aparatu patrząc od tyłu ), może ktoś ma jakiś pomysł co to może być?
Warto oddawać aparat do serwisu?

pozdrawiam