Witam.
To dość, chyba, rzadko spotykane, ale po potrząśnięciu moim d50 wydaje mi się że coś w środku lata - bliżej lewej części aparatu patrząc od tyłu ), może ktoś ma jakiś pomysł co to może być?
Warto oddawać aparat do serwisu?
pozdrawiam
Szukaj
Witam.
To dość, chyba, rzadko spotykane, ale po potrząśnięciu moim d50 wydaje mi się że coś w środku lata - bliżej lewej części aparatu patrząc od tyłu ), może ktoś ma jakiś pomysł co to może być?
Warto oddawać aparat do serwisu?
pozdrawiam
Skontaktuj się z nami