Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Szukam Forumowicza Który Kupił Moje 50/1.8

    Kilka miesięcy temu sprzedałem pewnemu użytkownikowi tego forum szkiełko Nikkora 50mm jak w temacie. Niestety nie mam historii postów z Giełdy i PW też usunąłem i nie mogę sobie przypomnieć jego nicku.

    BARDZO PROSZĘ GO O KONTAKT NA PW LUB EMAIL! TO PILNA SPRAWA!

    PS. Proszę admina żeby nie usuwał tematu...
    5DII+15mm+24L+35L+851.8+135L+580II

  2. #2

    Domyślnie

    mogl sprzedac dalej, masz moze numer seryjny?
    podpis nieczytelny

  3. #3

    Domyślnie

    Hiv, numerek jak najbardziej powinieneś podać. Bo tak jakoś dziwnie pytasz: ktoś, kiedyś, pamiętasz chyba chociaż kiedy.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #4

    Domyślnie

    Tu właśnie jest problem bo nie pamiętam dokładnie kiedy a numerów nie zapisałem. To było na przełomie lutego i marca. Jeśli odezwie sie kupiec który ode mnie zakupił to szkiełko to nawet jeśli nie będzie już go miał będzie może wstanie powiedzieć komu odsprzedał.

    PS. Da sie jakoś przywrócić usunięte posty z giełdy albo stare PW ze skrzynki? Tam jest historia tego wszystkiego ale niestety już niedostępna ;(
    5DII+15mm+24L+35L+851.8+135L+580II

  5. #5
    Rozmowny
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Poznań // Gorzów Wlkp.
    Posty
    344

    Domyślnie

    a mozna wiedziec w jakim celu taka informacja potrzebna?

  6. #6

    Domyślnie

    Znajdzie sie nabywca to pewnie bedzie wiedział o co chodzii wszystko sie wyjaśni
    5DII+15mm+24L+35L+851.8+135L+580II

  7. #7

    Domyślnie

    Brakowało soczewki?????
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo śmieszne...
    5DII+15mm+24L+35L+851.8+135L+580II

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •