Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
  1. #11

    Domyślnie

    radziu.art.pl, tak tylko za jaką kasę

    gbh, wszystko się zgadza tylko że cy400k kosztuje 2 x tyle ile ja dałem za cały zestaw, a do zabawy w domu naprawdę wystarcza

    woytek6, sam skompletowałem sobie taki zestaw, oparty na:
    2 statywy
    2 parasolki (o podwójnym zastosowaniu, z naciąganym na nie pokrowce srebnym od środka a czarnym z zewnątrz)
    1 softbox z parasolki (dokupiłem później)
    2 lampy JH 6800
    2 podwójne oprawki (obok lamp błyskowych wkręcam świetlówki, robią za substytut lamp pilotujacych)
    wszystko kupowałem w Łodzi w Funsporcie

    efekty robienia zdjęć w domu (pokój 4,8x4, możesz zobaczyc w moich wątkach, rewelacja to nie jest, ale do domowego studia w zupełności wystarczy, uczyc sie można i dobre zdjęcie też, niestety nie mam jeszcze jakiegos ciekawszego tła, ale szykuje sie do kupna

    a może ktos z Was zna oprócz Funsportu miejsce gdzie mozna kupic fajne i nie za drogie tło wiekości 2-2,5x4m
    pozdrawiam Piotr


  2. #12

    Domyślnie

    Witaj Gawronnek

    Zobacz Tutaj
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  3. #13

    Domyślnie

    podejrzewam, że to wyjdzie taniej:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72471084
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #14

    Domyślnie

    ALF, rozważam tą ewentualność, ale wiesz może jak to sie sprawuje przy robieniu portretów, a może i mniej doswiadczonemu koledze doradzisz jaki uniwerslany kolor wybrać, żeby nie kupowac kilku
    pozdrawiam Piotr


  5. #15

    Domyślnie

    niestety, w tej dzidzinie to ja zielony jak ufoludek :P ale sam się przyglądam waszym dyskusjom, zbieram doświadczenia i kombinuję...bo mam te same problemy - co wybrać? na razie odkryłem, że najtanszym rozwiązaniem do zdjęć małych przedmiotów (np. przy okazji cykania zdjęć do aukcji) są dwie lampki biurkowe (kreślarskie bo mają ruchome ramiona) i żarówy energooszczędne - koszt 85zł + tło
    na wieści o reszcie czekam na wasze wybory i oceny bo na razie to wybrałem opony zimowe
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16

    Domyślnie

    podobno szare tlo jest dobre jak sie chce moze byc i czarne i biale i bezproblemu zrobi sie kazdy kolor na nim

  7. #17

    Domyślnie

    radziu.art.pl, jak to rozumieć, naświetlając czy w PS
    pozdrawiam Piotr


  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radziu.art.pl
    podobno szare tlo jest dobre jak sie chce moze byc i czarne i biale i bezproblemu zrobi sie kazdy kolor na nim
    Podobno.
    To pokaż to w praktyce. Teoretycznie się da. Praktycznie Z. Kruk na których z warsztatów próbował i nie było to takie proste.
    A w PSuju to mozna prawie wszystko.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #19

    Domyślnie

    Już to widzę jak ktoś przerabia tło w kilkudziesięciu zdjęciach przy róznych ustawieniach świateł przy różnych cieniach.

  10. #20

    Domyślnie

    no dobra, co prawda to nie mój wątek ale potrzebuje rady praktyka, jakie najbardziej uniwersalne tło kupić do domu, jak sie kiedys dorobie czegos powazniejszego to kupie kilka, ale na razie do nauki w domu co wybrać, jaki materaił i jaki kolor ewentualnie jakis link do sklepu w Polsce
    pozdrawiam Piotr


Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •