Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie czas otwarcia migawki w d70s z lampą sb-800

    POMOCY- czy ktos mógłby mi pomóc i napisac jak mozna zwiekszyc czas otwarcia migawki w d70s z lampą sb-800.
    w standarcie jest 1-500s. Mnie sie jakos udało zwiekszyc na 1/8000 z lampą . grzebałem troszke w ustawieniach i mi sie udało ale jak to zrobiłem to nie wiem. a teraz aktualnie mam 1/500 i nie potrafie zmienic w ustawieniach aparatu czy lampy na 1/8000 z lampą . Jakby ktos mógłby napisac jak to zrobic to byłbym wdzieczny. z góry dziekuje.
    artur z krakowa

  2. #2
    Rozmowny
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Poznań // Gorzów Wlkp.
    Posty
    344

    Domyślnie

    Nie chce tu nikogo posadzac o klamstwo ale niewiem jak mogles to zrobic grzebiac w ustawieniach


    Z tego co wiem to jedyna mozliwoscia jest zaklejenie 2 dolnych stykow lampy.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturkrak74pl Zobacz posta
    Mnie sie jakos udało zwiekszyc na 1/8000 z lampą . grzebałem troszke w ustawieniach i mi sie udało ale jak to zrobiłem to nie wiem.
    hmm, też nie wiem jak Ci sie udało, dopiero D80 ma FP
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  4. #4

    Domyślnie

    moze masz racje - mozliwe ze lampa nie została dosunieta do konca i nie było styku i dlatego osiągnąlem taki dziwny rezultat.
    artur z krakowa

  5. #5
    Rozmowny
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Poznań // Gorzów Wlkp.
    Posty
    344

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturkrak74pl Zobacz posta
    moze masz racje - mozliwe ze lampa nie została dosunieta do konca i nie było styku i dlatego osiągnąlem taki dziwny rezultat.

    to tez raczej niemozliwe bo styki sa okragle i jesli niedosuniesz jednego to automatycznie inne tez sa nie dosuniete


    niewiem co ty krecisz ale IMHO to poprostu nie wiedziales jak to zrobic i snujesz jakies bajki niewiadomo po co Sorka za zarzut ale tak glupio to wyglada.

  6. #6

    Domyślnie

    mam pytanie, po co Ci takie synchro z lampa???
    www.paintingpictures.onwlog.com

    D70s Nikkor 10.5mm|50mm|18-70mm SB 26|800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •