Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Coolpix 7600 jako kamera internetowa

    Na wstepie wspomne iz przeszukalem to forum i inne zrodla i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie

    Mam Windowsa98SE zainstalowalem bez problemu sterowniki aparatu na kompie Sciagnalem rowniez Nikon Capture Control ze strony producenta jednak nie wykrywa mi aparatu
    W PictureProject przy ustawieniach Mass storage wszystko jest idealnie Moge kopiowac do woli i aparat jest widziany Nie posiadam jednak sterownikow PTP i podejzewam ze w tym tkwi problem.
    Nie ma ich na plycie dolaczonej do producenta jak rowniez w paczce sciagnietej z oficjalnej strony... Czy ktos je posiada lub zna aders bylbym wdzieczny za info tu lub na maila: mateoosch@o2.pl

    Z gory dzieki za pomoc
    Pozdrawiam - Mateusz

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Irvune, dziekuje Ci bardzo za pomoc Sciagnalem sterowniki z usb-drivers ale nie moge ich zainstalowac Sciagam brakujace pliki dll i dalej nic...
    Gdzies wyczytalem ze Coolpix nie jest kompatybilny z Nikon Capture Control Czy ktos wogole robil z jakiegokolwiek Coolpixa kamerke internetowa? Jesli tak prosze o jakies info z gory dziekuje i pozdrawiam - Mateusz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •