Orfi, a ja znam takie dwie, ale jedna zna się wyłącznie na canonkach, a druga wie wszystko o minoltach - niestety pracują w różnych sklepach![]()
![]()
Szukaj
Orfi, a ja znam takie dwie, ale jedna zna się wyłącznie na canonkach, a druga wie wszystko o minoltach - niestety pracują w różnych sklepach![]()
![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
To moze je jakoś "spikniemy" i będziemy mieli nie dosyć, ze ładne, to i wyczerpujące źródło informacji o aparatach? hehehe
Pozdrawiam
Orfi
u u u to sie dyskusja rozwinełaprzez taakie posty jak gucio`a administrator forum bedzie musiał zakupic jeszcze kilka dodatkowych macierzy dysków bo gdzie te terabajty pomieścicć
pozdr
[NIKON DSLR]
hehehehe...Biedny admin...i znów kobiety górą....
Pozdrawiam
Orfi
Oki, sympatyczna pani w Fotojockerze w Gdyni w Tesco przez 10 minut usiłowała mi wmówić,że w Canonie S2IS nie ma EVF tylko wizjerek przeziernikowy czyli taka lunetka, potem się baaardzo zdziwiłaWięcej już o nic nie pytałem.
nowa możliwość
http://allegro.pl/show_item.php?item=80897152
Informacje dodatkowe:.... , nagrywanie filmów, ...
wiedzieliscie o tym że D50 nagrywa filmy? Bo ja nie![]()
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
bo to jest tunigowany nikoś![]()
Jakto nie wiedzieliście? film zapisywany jest w postaci pojedynczych klatek, prędkość max 2.5 kl/sec. Bez dźwięku.
...no i ten zum cyfrowy![]()
www.mojefoty.com
Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor
Skontaktuj się z nami