Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: d50-mozliwosci

  1. #1
    gucio
    Gość

    Domyślnie d50-mozliwosci

    czy d50 robi zdjecia czarno-biale?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie.

    Aczkolwiek każde zdjecie można do czarnobiałości zmusić posługując sie zaawansowanym oporgramowaniem fotoedycyjnym i potegą umysłu.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Nie.

    Aczkolwiek każde zdjecie można do czarnobiałości zmusić posługując sie zaawansowanym oporgramowaniem fotoedycyjnym i potegą umysłu.
    przepięknie powiedziane - tj. napisane
    EOS

  4. #4

    Domyślnie

    Filmow tez nie kreci, nie robi za kamere internetowa, nie robi w sepi ... ogolnie SZAJS.

  5. #5

    Domyślnie

    podsluchane w pewnym ...jokerze w galerii Tesco
    - jak Pan kupi tego coolpixa (chodzilo o D50) to dolozymy jeszcze torbe
    - ale on jakis taki duzy i nieporeczny
    - no prosze Pana, ale jak Pan pokaze go znajomym, to od razu beda wiedzieli, ze z Pana prawdziwy fotograf
    - mowi Pan?
    - pewnie
    - a ktory lepiej robi zdjecia: czarny czy srebrny
    - zawodowi fotografowie wola czarny
    (tu odezwala sie zona/kobieta/znajoma???)
    - no jak ty bedziesz z tym czarnym wygladal, jakos tak za powaznie
    - dobra, biore srebrny, niech Pan pakuje


    ufff ...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadablam
    podsluchane w pewnym ...jokerze w galerii Tesco
    - jak Pan kupi tego coolpixa (chodzilo o D50) to dolozymy jeszcze torbe
    - ale on jakis taki duzy i nieporeczny
    - no prosze Pana, ale jak Pan pokaze go znajomym, to od razu beda wiedzieli, ze z Pana prawdziwy fotograf
    - mowi Pan?
    - pewnie
    - a ktory lepiej robi zdjecia: czarny czy srebrny
    - zawodowi fotografowie wola czarny
    (tu odezwala sie zona/kobieta/znajoma???)
    - no jak ty bedziesz z tym czarnym wygladal, jakos tak za powaznie
    - dobra, biore srebrny, niech Pan pakuje


    ufff ...
    klękajcie narody...
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  7. #7

    Domyślnie

    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadablam
    podsluchane w pewnym ...jokerze w galerii Tesco
    - jak Pan kupi tego coolpixa (chodzilo o D50) to dolozymy jeszcze torbe
    - ale on jakis taki duzy i nieporeczny
    - no prosze Pana, ale jak Pan pokaze go znajomym, to od razu beda wiedzieli, ze z Pana prawdziwy fotograf
    - mowi Pan?
    - pewnie
    - a ktory lepiej robi zdjecia: czarny czy srebrny
    - zawodowi fotografowie wola czarny
    (tu odezwala sie zona/kobieta/znajoma???)
    - no jak ty bedziesz z tym czarnym wygladal, jakos tak za powaznie
    - dobra, biore srebrny, niech Pan pakuje


    ufff ...
    I to dowód na to, że wiedza techniczna sprzedawcy ma maksymalnie tylko 25% wpływu na skuteczność sprzedaży. Ważniejsze jest to pozotałe 75%
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  9. #9

    Domyślnie

    masakra!
    Nikon D

  10. #10

    Domyślnie

    To jest po prostu "polska rzeczywistość"

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •