Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 93

Wątek: D200 vs D300

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie D200 vs D300 - cena

    Witam

    Szybkie pytanie, szybka odpowiedz. Jak myślicie, od kiedy i o ile zacznie spadać cena D200? Planuje zakup D80, choć teraz, gdy D300 jest taki wypaśny dwusetka napewno poleci w dół, co może mnie nakłonić do jej kupna. Jak myślicie, czy do października może coś drgnąc?

    Pozdrawiam Mrozu

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mrozu Zobacz posta
    Jak myślicie, czy do października może coś drgnąc?

    Pozdrawiam Mrozu
    nie może
    EOT
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo bym się nie spodziewał wachnięcia ceny .
    Mam D200 i jak nie pomacam organoleptycznie nowej D300 to nie wymienię swojego D za skarby świata .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  4. #4
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    900

    Domyślnie

    Cena na pewno pójdzie w dół, ale raczej niezbyt wyraźnie przed listopadem.
    Ja to sie zastanawiam jak to bedzie z cenami jak te cuda już wejdą. D200 musi potanieć, ale o ile? Jak zbyt dużo to będzie za blisko D80. Trzeba obaczyć ceny D300 - a nuż okaże się, że warto dozbierać.
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Po nowym roku , albo chwilę przed body D200 nóweczka za 2999zl - wpomnicie moje słowa. Ja czekam cierpliwie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Po nowym roku , albo chwilę przed body D200 nóweczka za 2999zl - wpomnicie moje słowa. Ja czekam cierpliwie.
    Oby

  7. #7
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    900

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Po nowym roku , albo chwilę przed body D200 nóweczka za 2999zl - wpomnicie moje słowa. Ja czekam cierpliwie.
    Oby oby!
    Bo jak będzie tysiąc więcej (a już gdzieś tu taki głos padł), a D300 w granicach 6,5tys , to zbieram na nowe cudo.
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Po nowym roku , albo chwilę przed body D200 nóweczka za 2999zl - wpomnicie moje słowa. Ja czekam cierpliwie.
    To D80 wtedy ile? Że o D40x nie wspomne?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Po nowym roku , albo chwilę przed body D200 nóweczka za 2999zl - wpomnicie moje słowa. Ja czekam cierpliwie.
    A swistak siedzi - i robi fajne foty canonem

    Moze go beda gratis dawac ?
    Nie liczylbym na taki spadek cen. Gora 10 %.

  10. #10

    Domyślnie

    za poł roku moze ruszy cena.Nikon nie spieszy sie z obnizaniem a co z d80,ma lepsze tlumienie szumow i praktycznie wszystkie funkcje /prawie/ co d200.powodzenia

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •