Dżizas - Kyo - po prostu już nie pisz...
Grzegorz
Szukaj
Dżizas - Kyo - po prostu już nie pisz...
Grzegorz
---------------------
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Kyo
jeśli moja sugestia to dla Ciebie był atak no to wybacz, nie temu to służyło, sorry, obiecuje więcej w tej sprawie nie zabierać głosu.
A ja tam się ciesze na nadejście D300. W końcu będę miał do dyspozycji matrycę a`la Canon z nikonowską jakością wykonania plus wszystkie moje szkła.
Czego chcieć więcej? 70-200 VR ?![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Nie wiem czy już ktoś to poruszył ale
D300 ok - niech będzie 6500zł
jeżeli zechcemy zaś kupić grip to będzie wydatek pewnie z 1000zł gdyż jest magnezowy a nie plastikowy...
Idąc dalek grip mieści baterię z D3 czyli wydatek 600-800zł
Nie tak ekonomicznie jużale i tak nie jest tragicznie
D750X2 /FM/ dużo gratów
przecież do gripa można też wkładać AA i EN-EL3e, które są zdecydowanie tańsze, w sumie nie każdy potrzebuje karabinu maszynowego, ja np. rzadko korzystam ze zdjęć seryjnych
pozdrawiam Piotr
dla mnie przejscie na 300 mialo by sens tylko gdyby dzialal na pelnej predkosci... ale nie wydaje mi sie aby komplet grip + bateria mial kosztowac ponad 1000
Z paluszkami to też jest fajne. Dobrze mieć tę mozliwość.
Jak kto bardzo potrzebuje tych 8 klatek to sobie kupi ten droższy akumulator.
http://www.cyfrowe.pl/karta_produktu.php?idProdukt=3357
i nie ma co przesadzac z tymi cenami... w pakiecie z gripem pewnie bedzie jakos taniej no i z czasem pewnie tez cena poleci troszke
Skontaktuj się z nami