Close

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 93

Wątek: D200 vs D300

  1. #71

    Domyślnie

    Dżizas - Kyo - po prostu już nie pisz...

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  2. #72

    Domyślnie

    Kyo
    jeśli moja sugestia to dla Ciebie był atak no to wybacz, nie temu to służyło, sorry, obiecuje więcej w tej sprawie nie zabierać głosu.

  3. #73

    Domyślnie

    A ja tam się ciesze na nadejście D300. W końcu będę miał do dyspozycji matrycę a`la Canon z nikonowską jakością wykonania plus wszystkie moje szkła.
    Czego chcieć więcej? 70-200 VR ?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #74
    Oszczędny w słowach Awatar jerryjola
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Częstochowa/Karczewice
    Posty
    235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    A ja tam się ciesze na nadejście D300. W końcu będę miał do dyspozycji matrycę a`la Canon z nikonowską jakością wykonania plus wszystkie moje szkła.
    Czego chcieć więcej? 70-200 VR ?
    ........... i dużo kasy, aby móc kupić d300 z 17-200 VR...

    Amen
    Albercik wie lepiej...
    d300...N70-200 VRII + N:35-50-85 f/1.8 i reszta dupereli,

  5. #75

    Domyślnie

    Nie wiem czy już ktoś to poruszył ale

    D300 ok - niech będzie 6500zł

    jeżeli zechcemy zaś kupić grip to będzie wydatek pewnie z 1000zł gdyż jest magnezowy a nie plastikowy...

    Idąc dalek grip mieści baterię z D3 czyli wydatek 600-800zł

    Nie tak ekonomicznie już ale i tak nie jest tragicznie
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  6. #76

    Domyślnie

    bateria 600-800 zl kosztuje? O_O
    nieźle

  7. #77

    Domyślnie

    przecież do gripa można też wkładać AA i EN-EL3e, które są zdecydowanie tańsze, w sumie nie każdy potrzebuje karabinu maszynowego, ja np. rzadko korzystam ze zdjęć seryjnych
    pozdrawiam Piotr


  8. #78

    Domyślnie

    dla mnie przejscie na 300 mialo by sens tylko gdyby dzialal na pelnej predkosci... ale nie wydaje mi sie aby komplet grip + bateria mial kosztowac ponad 1000
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  9. #79

    Domyślnie

    Z paluszkami to też jest fajne. Dobrze mieć tę mozliwość.

    Jak kto bardzo potrzebuje tych 8 klatek to sobie kupi ten droższy akumulator.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #80

    Domyślnie

    http://www.cyfrowe.pl/karta_produktu.php?idProdukt=3357
    i nie ma co przesadzac z tymi cenami... w pakiecie z gripem pewnie bedzie jakos taniej no i z czasem pewnie tez cena poleci troszke
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •