No własnie D50 nie ma wejscia na takie lampy, co zrobic? da sie to jakoś ominac? Kiedys obilo mi sie o uszy o jakiejś kostce ale nie zabardzo wiem o co chodzi
Szukaj
No własnie D50 nie ma wejscia na takie lampy, co zrobic? da sie to jakoś ominac? Kiedys obilo mi sie o uszy o jakiejś kostce ale nie zabardzo wiem o co chodzi
Fujifilm s5 Pro. 50, 28-70
Skontaktuj się z nami