ależ się nam ta konkurencja rozpędziła... może dzięki temu my doczekamy się pełnej klatki
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6242
Szukaj
ależ się nam ta konkurencja rozpędziła... może dzięki temu my doczekamy się pełnej klatki
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6242
polecam wątek "jakieś nowości" tam sie codziennie rozpisują na 20 stron o tym i tamtym![]()
hehe miałem awarie internetu więc mam pewne zaległości...![]()
Tak, te 21 MPx FF robi wrażenie, zwłaszcza że Mamiya ma 22 MPx. Sam jestem ciekaw takich porównań, bo SORRY, ale z D2Xs, to chyba byłoby nieporozumieniem porównywać... Cóż, albo Nikon wypuści wreszcie coś sensownego, albo pozostaje przesiadka na Canona...
Ostatnio edytowane przez Tad_Bie ; 23-08-2007 o 07:25
2x Fuji S5 Pro; MB-D200, Tokina 12-24 /4; Tamron 17-50 /2.8; Nikkor 18-105 /3.5-5.6 VR; Sigma 70-200 /2.8 APO HSM; Sigma Macro 50 /2.8; Nikon SB-900 i SB-800, Manfrotto, i conieco drobiazgów.
Kupujesz 5D czy 1Ds marka III?
Na mnie wrażenie robi niskie iso.
"Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."
Prawda jest taka, że Nikon już się nie liczy w I lidze. Segment jego rynku przenosi się coraz niżej...
Nikon D70s + Nikkor 18-70 + 1GB Sandisk UltraII + Coolpix 5400 + Zenit 122
to tylko zalezy co dla ciebie jest pierwsza liga.
ja sie ciesze ze nikon nie szarpie sie za bardzo z czyms super, chyba bym nie mogl odmowic sobie kupna. a tak z canonem to chcialbym ale za duzy problem![]()
Andrzej
wy to ludziska lubicie się zadręczać, a mnie np. to grzeje i pstykać będę na d70 aż padnie![]()
Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.
Skontaktuj się z nami