Close

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 212
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Duszniki Zdrój
    Posty
    35

    Domyślnie Canon EOS-1Ds Mark III

    ależ się nam ta konkurencja rozpędziła... może dzięki temu my doczekamy się pełnej klatki

    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=6242

  2. #2

    Domyślnie

    polecam wątek "jakieś nowości" tam sie codziennie rozpisują na 20 stron o tym i tamtym

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Duszniki Zdrój
    Posty
    35

    Domyślnie

    hehe miałem awarie internetu więc mam pewne zaległości...

  4. #4

    Domyślnie

    Tak, te 21 MPx FF robi wrażenie, zwłaszcza że Mamiya ma 22 MPx. Sam jestem ciekaw takich porównań, bo SORRY, ale z D2Xs, to chyba byłoby nieporozumieniem porównywać... Cóż, albo Nikon wypuści wreszcie coś sensownego, albo pozostaje przesiadka na Canona...
    Ostatnio edytowane przez Tad_Bie ; 23-08-2007 o 07:25
    2x Fuji S5 Pro; MB-D200, Tokina 12-24 /4; Tamron 17-50 /2.8; Nikkor 18-105 /3.5-5.6 VR; Sigma 70-200 /2.8 APO HSM; Sigma Macro 50 /2.8; Nikon SB-900 i SB-800, Manfrotto, i conieco drobiazgów.

  5. #5

    Domyślnie

    Kupujesz 5D czy 1Ds marka III?

    Na mnie wrażenie robi niskie iso.
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  6. #6

    Domyślnie

    Prawda jest taka, że Nikon już się nie liczy w I lidze. Segment jego rynku przenosi się coraz niżej...
    Nikon D70s + Nikkor 18-70 + 1GB Sandisk UltraII + Coolpix 5400 + Zenit 122

  7. #7
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rico1973 Zobacz posta
    Prawda jest taka, że Nikon już się nie liczy w I lidze. Segment jego rynku przenosi się coraz niżej...
    taaaaa
    to po co jeszcze jestes na tym forum?

  8. #8

    Domyślnie

    to tylko zalezy co dla ciebie jest pierwsza liga.
    ja sie ciesze ze nikon nie szarpie sie za bardzo z czyms super, chyba bym nie mogl odmowic sobie kupna. a tak z canonem to chcialbym ale za duzy problem
    Andrzej

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 755

    Domyślnie

    wy to ludziska lubicie się zadręczać, a mnie np. to grzeje i pstykać będę na d70 aż padnie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    taaaaa
    to po co jeszcze jestes na tym forum?
    buraczanka...
    ma racje i tyle. segment I ligi to półka PRO czyli d2hs/d2xs do czego chcesz je porównac z canonem..?
    Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
    autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •