Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    a foty stare jak świat ... jeszcze się męczyłem Olympusem C-745 UZ... jaka to była udręka.. wolne jak ślimak...

    ps w 1plm'ie ma fajne widoczki 29 to piękna maszynka a 16ka to taka marketowa niedoróbka
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzPPP Zobacz posta
    za bardzo zlewa się z tłem
    pogoda pogodą, ale to chyba o to właśnie chodzi, aby zlewał sie z tłem(!!!) to jest samolot wojskowy... na zdjęciu sporo się dzieje i mimo ładnego kadru drugi plan trochę przeszkadza. wiem że nie jest łatwo zrobić ładną fotkę lotniczą i nich ktoś robiąc portrety czy widoczki sam spróbuje.... (GrzegorzPPP to nie jest jakikolwiek przytyk do Ciebie) jak zaczynałem to sam się BARDZO zdziwiłem jakie to kłopoty mogą być podczas focenia samolotów nawet komunikacyjnych...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paweł Zobacz posta
    pogoda pogodą, ale to chyba o to właśnie chodzi, aby zlewał sie z tłem(!!!) to jest samolot wojskowy... na zdjęciu sporo się dzieje i mimo ładnego kadru drugi plan trochę przeszkadza. wiem że nie jest łatwo zrobić ładną fotkę lotniczą i nich ktoś robiąc portrety czy widoczki sam spróbuje.... (GrzegorzPPP to nie jest jakikolwiek przytyk do Ciebie) jak zaczynałem to sam się BARDZO zdziwiłem jakie to kłopoty mogą być podczas focenia samolotów nawet komunikacyjnych...
    hmmm a wlasnie mi ta infrastruktura lotniskowa sie najbardziej podoba ,widac ze samolot leci na misje bojowa a nie obija sie na jakis pokazach .
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •