Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie prezentacja zdjęć

    Poszukuje programu do prezentacji zdjęć, który pobierał by sobie fotki z folderu i po kolei je wyświetlał, a w tle leciała by sobie jakas podana muzyczka...
    Idealnie by było, gdyby również wszystko chodziło na odtwarzaczach stacjonarnych DVD i Divix.
    Prosze o pomoc.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  2. #2

    Domyślnie

    Przeszukaj forum, było kilka razy - polecano Pro Show Gold.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Przeszukaj forum, było kilka razy - polecano Pro Show Gold.
    za Dyźkiem, mam i polecam; z tym że oczywiście PSG sam fotek nie pobiera trzeba je w nim umieścić
    pozdrawiam, program TUTAJ
    ff

  4. #4

    Domyślnie

    Pełna wersja NERO 7. Wskazujesz pliki *.jpg oraz muzyczne *.mp3, *.wav itd. Ustalasz pewne parametry jak czasy, przejścia, jak ma wyglądać menu płyty i wypalasz na CD lub DVD. Program z bardzo prostym interface-m. Działa świetnie na PC i stacjonarkach. Używam.
    Pozdro!
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Pinnacle Studio, można miksować kawałki filmu , foto , muzykę i własny głos.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #7

    Domyślnie

    A ja radzę omijać z daleka program: Zdjęcia na CD&DVD 4. Zrobienie prezentacji to nie problem, ale już jej nagranie... koszmar.

  8. #8

    Domyślnie

    To ja może ponowię swoje stare zapytanie bez odpowiedzi - czy jest tu jakiś spec od Sony Vegas, który mógłby odpowiedzieć na kilka dręczących mnie pytań ??
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #9

    Domyślnie

    ProShow Producer - fajny programik
    emeryt

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    To ja może ponowię swoje stare zapytanie bez odpowiedzi - czy jest tu jakiś spec od Sony Vegas, który mógłby odpowiedzieć na kilka dręczących mnie pytań ??
    Za speca się nie uważam, ale NLE zajmuje się jakiś czas, może pomogę...
    Grupa GRYF | D300s | MB-D10 | N12-24/4 G DX AF-S | N17-55/2.8 G DX AF-S | SB-800 | and ...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •