Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie plecy cyfrowe do aparatów tradycyjnych

    Witam i odrazu prosze o zmiane jeśli wstawiłem nie tu gdzie trzeba.
    Do rzeczy; czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia z dokładanymi matrycami do aparatów tradycyjnych.
    z tego co słyszałem robił je kiedyś kodak (czy teraz nie wiem )
    Pies (owczarek Belgijski) F801, f65, pentcon, OM-2, coolpix 8700,tochę badziewia typu statyw obiektyw
    http://plfoto.com/59413/autor.html

  2. #2

    Domyślnie

    Google --------> "dcs 460" lub "dcs 420".
    Dzisiaj to raczej juz epoka kamienia nierozlupanego.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wkrass Zobacz posta
    Google --------> "dcs 460" lub "dcs 420".
    Dzisiaj to raczej juz epoka kamienia nierozlupanego.
    No chyba że mówimy o produktach Phase One do średniego formatu, bo wtedy to my z naszymi małymi DSLR łupiemy kamień

  4. #4

    Domyślnie

    na dzień dzisiejszy szkoda sobie d.... zawracać cyfrowymi plecami do analogowych aparatów (no chyba że mowa o średnim formacie). Lepiej kupić DLSR i nie tracić pieniędzy i czasu na półśrodki.

  5. #5

    Domyślnie

    A ja bym chcial podpiac taka zabawke do swojego FM2..... zupelnie inna bajka robic tym aparatem a zupelnie inna jakims wspolczesnym automatem...

    PS. Kolego MARKU!!!! Swietne gory odwiedzasz!!! Podobaja mi sie Twe zdjecia, chcialbym isc w takie skalki Popraw blad w stopce oraz w galerii w slowie "Pentacon"

  6. #6

    Domyślnie

    a ja do swojego FM3a. absolutne minimum. 6-8 mp, bez wyświetlacza. taki elektroniczny ekwiwalent filmu czarno-białego. eeh, trochę się rozmarzyłem.
    NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.

  7. #7

    Domyślnie

    No właśnie , jak widać z wypowiedzi chetnie byśmy skożystali z takich pleców, niestety zdaje się że producenci aparacików kompaktowych wpłynęli na producentów matryc i prac w tym kierunku jest niewiele
    Pies (owczarek Belgijski) F801, f65, pentcon, OM-2, coolpix 8700,tochę badziewia typu statyw obiektyw
    http://plfoto.com/59413/autor.html

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boguslaw B. Zobacz posta
    a ja do swojego FM3a. absolutne minimum. 6-8 mp, bez wyświetlacza. taki elektroniczny ekwiwalent filmu czarno-białego. eeh, trochę się rozmarzyłem.
    Ooooo tak to jest to!!!! Tez bym tak chcial!

  9. #9

    Domyślnie

    Leica - ścianka cyfrowa do SRL R8 i R9.

    Ale to im nie bardzo wyszło. Poza tym - drogie bardzo było.
    Pozdrówka!
    suchanek108

  10. #10

    Domyślnie

    Taka data-scianka do FM2/FE2/FA/FM3a ... wybierak z czulosciami 100-200-400, zapis tylko w RAW, slot na karty SD (nawet mini), moze miec 6-8mln, wyswietlacz do pokazywania ile fotek zostalo, od takie MF-16 ale z literka D. Od 2000 r. o takie cos sie dopominam i co ... nic.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •