Szukaj
Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełekKilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/
To lubię
pozdrawiam
trójeczka gites
"czuję jak rodzi się moc"
bardzo przyzwoite foty, zwłaszcza 2 i 3. Ja wolę wiosnę, bo podczas miłosnych toków ptaki mniej zwracają uwagę na intruzów czyli np. mnieDla mnie to ważne, gdyż ogranicza mnie zaledwie 300 mm
![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Cala seria bardzo przyjemna, jestem na duze tak![]()
Znakomite! Zwłaszcza 2 i 3 jak zdążyli zauważyć moi znakomici przedmówcy. Qrcze, gdzie polujesz na takie okazy?
D300 I 17-55 f2.8 I 150 HSM f2.8 I 70-300VR I SB 800
2 i 3 wzorowe. Pieknie rysuje ten nikkor.
Dzięki wszystkim za miłe słowa.
jurgen: ja też. Ta ostania weszła mi po nodze i zatrzymała się na pośladku gdy leżałem na plaży pod siatką maskującą
. Niesamowite wrażenie.
wld: wolę jesień bo przeloty trwają od sierpnia do października i jest więcej okazji do fotografowania. Wiosna zwykle mi zbyt szybko mija. Poza tym więcej wolnego czasu na fotoprzyrodę mam jesienią.
serberys: trójmiejskie plaże.
Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełekKilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/
Gratuluje. Przepiękne zdjęcia!!!!
Pozdr.Dnawrocki
Nikon D200 ,Nikon D70 + Nikkor 300 f4,Nikkor 70-300 4-5.6G ,Nikkor 18-70 3,5-4,5 G ED DX MB-D200, plecak lowepro,byly sprzet:canon eos 10, tamron 28-300, sigma 100-300 f4.Serdecznie Pozdrawiam
Ładne wszystkie ale trójka najbardziej udana...
Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon
Gratulacje2 i 3 bajka.
Skontaktuj się z nami