Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Pliszki trzy ...

    Spotkane na plaży:

    1. Siwa dorosła




    2. Żółta młoda.



    3. Śiwa młoda



    Na początek tyle. Wkrótce więcej bo zaczęły się przeloty Mój ulubiony okres na fotoprzyrodę.
    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  2. #2

    Domyślnie

    To lubię
    pozdrawiam

    trójeczka gites
    "czuję jak rodzi się moc"

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo przyzwoite foty, zwłaszcza 2 i 3. Ja wolę wiosnę, bo podczas miłosnych toków ptaki mniej zwracają uwagę na intruzów czyli np. mnie Dla mnie to ważne, gdyż ogranicza mnie zaledwie 300 mm
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Cala seria bardzo przyjemna, jestem na duze tak

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Świętochłowice
    Posty
    33

    Domyślnie

    Znakomite! Zwłaszcza 2 i 3 jak zdążyli zauważyć moi znakomici przedmówcy. Qrcze, gdzie polujesz na takie okazy?
    D300 I 17-55 f2.8 I 150 HSM f2.8 I 70-300VR I SB 800

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    225

    Domyślnie

    2 i 3 wzorowe. Pieknie rysuje ten nikkor.

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za miłe słowa.

    jurgen: ja też . Ta ostania weszła mi po nodze i zatrzymała się na pośladku gdy leżałem na plaży pod siatką maskującą . Niesamowite wrażenie.

    wld: wolę jesień bo przeloty trwają od sierpnia do października i jest więcej okazji do fotografowania. Wiosna zwykle mi zbyt szybko mija. Poza tym więcej wolnego czasu na fotoprzyrodę mam jesienią.

    serberys: trójmiejskie plaże.
    Z6, D900, F3, F100, F301, FA, FE2, FG, kilka szkiełek
    Kilka moich knotów: http://flickr.com/photos/_fotofun_/

  8. #8

    Thumbs up

    Gratuluje. Przepiękne zdjęcia!!!!
    Pozdr.Dnawrocki
    Nikon D200 ,Nikon D70 + Nikkor 300 f4,Nikkor 70-300 4-5.6G ,Nikkor 18-70 3,5-4,5 G ED DX MB-D200, plecak lowepro,byly sprzet:canon eos 10, tamron 28-300, sigma 100-300 f4.Serdecznie Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Ładne wszystkie ale trójka najbardziej udana...
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •