Cytat Zamieszczone przez Deoos Zobacz posta
ekonet_pth: "Bo to kuriozalny pomysł jest. Przecież nikt nie każe Ci rozsuwać nóg statywu na całą długość."
Ewentualne obcięcie nóg nie byłoby po to by zmniejszyć rozmiar przy rozkładaniu, ale rozmiar złożonego statywu. Jak człowiek jest w Tatrach i wchodzi po łańcuchach te te 75 cm przy plecaku może być trochę uciążliwe...

rotor, a sprawdzałeś może 804RC2?
Piłeś coś? Chcesz użynać nogi przy statywie? Jak Ci statyw wadzi to go nie bierz, albo zamiast Manfrotto kup sobie jakąś Hamę. Lekkie to i małe.