Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52
  1. #51
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    u konkurencji znalazłem coś takiegohttp://canon-board.info/showthread.php?t=34169
    kto ma?
    tu opis i cena http://foto-net.pl/sklep/pokaz_karte...8516c5bb0e7fe5
    masakra ta cena! już mi się odechciało...
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 25-07-2008 o 22:05

  2. #52
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Pewnie nikt nie ma bo wiekszosc ludzi ma:
    a) Manfrotto 393
    b) Wimberley Sidekick [do ktorej potrzebujesz glowice i tak]
    c) Wimberley Head V2, ktora znacznie przekracza Twoj budzet, zwlaszcza, ze potrzebujesz nogi.
    d) moze cos od Kirka

    Ja na Twoim miejscu zainteresowalbym sie 393 - bedzie najtaniej, a z 300tka efekty beda bardzo dobre. Do tego albo weglowy Velbon 630 [taki jak moj, zrobilem rewju w testach, przejrzyj sobie watek] albo 055proB jezeli masz duze bicepsy [bo taki komplet, czyli dwie Froty, bedzie ciezki - wiem bo uzywalem takiego zestawu dosc dlugo].

    Jezeli budzet faktycznie podciagniesz do 2k, to i tak wzialbym 393, ale do tego mocniejsze nogi - np Velbona 730. jurgen uzywal takiego kompletu [393+730] i byl zadowolony [a przypinal do tego 600] wiec Ty bedziesz na pewno Oczywiscie do tego trzeba pocwiczyc technike ale to nie jest trudne.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •