u konkurencji znalazłem coś takiegohttp://canon-board.info/showthread.php?t=34169
kto ma?
tu opis i cena http://foto-net.pl/sklep/pokaz_karte...8516c5bb0e7fe5
masakra ta cena! już mi się odechciało...
Szukaj
u konkurencji znalazłem coś takiegohttp://canon-board.info/showthread.php?t=34169
kto ma?
tu opis i cena http://foto-net.pl/sklep/pokaz_karte...8516c5bb0e7fe5
masakra ta cena! już mi się odechciało...
Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 25-07-2008 o 22:05
Pewnie nikt nie ma bo wiekszosc ludzi ma:
a) Manfrotto 393
b) Wimberley Sidekick [do ktorej potrzebujesz glowice i tak]
c) Wimberley Head V2, ktora znacznie przekracza Twoj budzet, zwlaszcza, ze potrzebujesz nogi.
d) moze cos od Kirka
Ja na Twoim miejscu zainteresowalbym sie 393 - bedzie najtaniej, a z 300tka efekty beda bardzo dobre. Do tego albo weglowy Velbon 630 [taki jak moj, zrobilem rewju w testach, przejrzyj sobie watek] albo 055proB jezeli masz duze bicepsy[bo taki komplet, czyli dwie Froty, bedzie ciezki - wiem bo uzywalem takiego zestawu dosc dlugo].
Jezeli budzet faktycznie podciagniesz do 2k, to i tak wzialbym 393, ale do tego mocniejsze nogi - np Velbona 730. jurgen uzywal takiego kompletu [393+730] i byl zadowolony [a przypinal do tego 600] wiec Ty bedziesz na pewnoOczywiscie do tego trzeba pocwiczyc technike ale to nie jest trudne.
Skontaktuj się z nami