Cytat Zamieszczone przez Spinner
sprawdziłem...cytuję za nikonem:
obiektywy typu G, z aparatami F4, F70, serii F90, 801, 601M wyspłpracują wyłącznie w trybach S i P
Wspolpracuja... hmmm... "znaczy sie" calkowicie wspolpracuja Ostrza, mierza swiatlo i przymykaja odpowiednio przyslone "znaczy sie" :P
tak przynajmniej wynika z tego co napisał nikon w katalogu swoich obiektywów