wiem, ale ja tych Indii z 5D nie strawilem. piksele pikselami, ale zdjecia tak nedzne, ze zwyczajnie szkoda na nie czasu.Zamieszczone przez icemaster
taki typowy przyklad onanisty sprzetowego spod znaku Canona. wpakowal forse w super wypasny sprzet w swietym przekonaniu, ze to wszystko zalatwi.
a zdjecia plytkie jak kaluza przed blokiem. pan chyba nie slyszal, ze "there's nothing worse than sharp photo of fuzzy concept"
niestety, wrazliwosci nie ucza w szkole, tylko trzeba ja miec. nie wystarczy miec bog wie jakie body i lensy.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami