Witam chcialbym sie Was spytac jaki statyw wybrac. foce glownie w plenerze i portreciki. Czym nalezy sie sugerowac przy doborze statywu. Rozpietosc cenowa jest spora wymog mam tylko jeden min 150 cm wysokosci. Bede wdzieczny za sugestie i rady.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami