Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie Defilada 15 sierpnia - naziemnie

    Cześć,

    Trochę fotek z dzisiejszej defilady. Ogólnie trudno było ustrzelić coś fajnego tak, aby pół kadru nie zajmował tłum oglądających - organizacyjnie była masakra. Dlatego zrobiłem wiele kadrów portretowych. Dodatkowo wiele zdjęć robiłem dla utrudnienia manualnym tele... ale OK, pooglądajcie - może coś ciekawego w nich znajdziecie.

    1 - nowe miejsca parkingowe na Alejach Ujazdowskich



    2 - trochę groźniejsza perspektywa


    3 - w oczekiwaniu ... czas dłużył się, a słońce przypalało


    4 - czołgiści się też nudzili - tutaj te gorsze czołgi, PT-91 (bez M ) stały dalej ...


    5 - możemy ruszać ?


    6 - no i chłopcy ruszyli ...


    7 - goście


    8 - kolorowo i dumnie


    9 - czas na większe zabawki - Twardy spowodował drżenie okolicznych chodników


    10 - prężenie klaty podczas przejazdu


    11 - Twardy i Rosomak (?) - koledzy na dobre i na złe


    12 - uśmiechnięci, bo w NATO


    13 - chyba warto było - patriotyzm przyszłych pokoleń ...



    Bonus - fotografować każdy może


    Pozdrawiam,
    Zbyszek

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawy reportaż.
    Tez chcialem jechac, ale dzisiaj bylo w planie pokazanie dzieciom "Wielkiej wody" czyli Zegrza

  3. #3
    Rozmowny Awatar langus
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    OPOLSKIE/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    431

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    ... organizacyjnie była masakra...
    fajny reportażyk, podoba się
    naj mz 2,6,7,13
    co do organizacji to "naszym" jakis kurs by się przydał w organizowaniu
    takich "plenerków" np w Korei ?
    Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. J.P.II
    NIKON TEAM

  4. #4

    Domyślnie

    7,10,13 - moje typy. Te trzy podobają mi się bardzo. Pozdrowienia.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja tez myślałem żeby się wybrać ale ode mnie to wycieczka 350 km w jedną strone A reportaż fajny. Oni odmalowali te czołgi specjalnie na tą paradę? Kurczę, żałuje że nie byłem
    marek.info.pl - nie znam się i nie usiłuję mówić że jest inaczej..
    D300, N50, T17-50, N18-200VR, T70-200, S10-20, SB900, MF055PROB

  6. #6

    Domyślnie

    Kurczę, miałem nadzieję, że na którymś ze zdjęć mojego ojca ujrzę.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  7. #7

    Domyślnie

    A co - wojskowy ? Bo mój to konstruktor, ale w Bumarze, tak więc PT-91 są mi poniekąd nieobce

  8. #8

    Domyślnie

    Jeszcze nie wytłumaczyłem się z kadrowania - otóż miałem jedno tele - Sonnara 180/2.8, którego przymykałem do około f/7, tak aby coś wyszło. Stąd te pocięte lufy i bagnety. Z drugiej strony było tyle naroda, że zrobienie czołgu w całości wymagałoby miejscówki na końcu wysięgnika (zamiast kamery TVP ) - w przeciwnym wypadku były same głowy w dole kadru i pełno ludzi w tle. Nad warunkami można ogólnie boleć, bo wiele osób prawdopodobnie nic nie zobaczyło - albo się nie dopchało, albo stało w złym miejscu. No ok - wszyscy zobaczyli samoloty ... )

  9. #9

    Domyślnie

    No to ja sie podepnę do Pana Zbigniewa... Plac na Rozdrożu wydawał sie być świetny do 'ustrzelenia' powietrznej kawalerii. Niestety, dopiero podczas przelotu śmigłowców zauważyłem, że las latarni i świateł ulicznych zdecydowanie uniemożliwia zrobienie jakiegokolwiek szerszego kadru. Tak więc wróciłem raczej na tarczy.. co robić ponixej dwa, które jako tako sie nadają.




  10. #10

    Domyślnie

    @Zbigniew
    Nie, mój to ten niski, co jego brat śpiewać hymnu nie umie.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •