Witam! Udało mi się w końcu zrobić od podstaw działającego (!) pilota. Ponieważ pilot ma spore możliwości (jeszcze nieznane) prosiłbym o ewentualne sugestie co do sposobów wykorzystania. Jest możliwość zaprogramowania zadanego czasu wyzwalania migawki w przedziale 1s-10min dla F75, lub też wykorzystanie tych ustawień do czasu podniesienia lustra w trybie bulb. Pilot może zostać podłączony do komputera i sterowany/programowany za jego pośrednictwem.
Czy D70 posiada, jak F75, czasowy włącznik oczekiwania na sygnał pilota? Ile wynosi max czas oczekiwania na sygnał?
Aha... otwieram ewentualne zamówienia na pilota![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami