Zbieram podpisy pod petycja do Nikona żeby wypuścili 50/1,8 SWM![]()
Szukaj
Zbieram podpisy pod petycja do Nikona żeby wypuścili 50/1,8 SWM![]()
D40 | 18-55mm f/3.5-5.6GII AF-S DX | Sandisk Extreme III SDHC | jakiś statyw | w budowie namiot | dużo chęci | mało czasu
Skontaktuj się z nami