Witam

Przepraszam, że piszę w tym dziale, to tak wstępem Mam pytanie, które zdjęcia będą miały wyższą jakość;

1) 1600X1200 kompresja normalna czy

2) 1600X1200 kompresja wysoka

oraz czy taka rozdzielczość wystarczy na fotki rozmiaru 15X10 ?

Sylwek

Pewnie to głupie pytanie? Ale kto pyta nie błądzi. A dodam, że jak wybieram 1600X1200 w kompresji normalnej to wchodzi mi 2000 zdjeć na 1 gb zaś jak wybiore kompresje wysoką to dużo dużo mniej.