Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Leśna Gosia

  1. #21

    Domyślnie

    Nie wiem czy to kwestia mojego lcd, ale dość nierówno z kolorem u mnie jest - szczególnie 6 odstaje i jest za zielona. Są zdjęcia lepsze i gorsze - jak zawsze, ale seria uważam udana, choć ja bym wybrał mniej zdjęć i je pokazał, oczywiscie wybrałbym te lepsze (1, 4, 5, 8, 10 najbardziej mi przypadly do gustu)
    Pozdrawiam,
    kaktus
    (fotograf amator - w JPEGach robię)

  2. #22

    Domyślnie

    Dzięki śliczne za opinie.
    Z 6 rzeczywiście miałam problem z WB. Coś mi się wykrzaczył. Poprawiałam go, bo przedtem jeszcze bardziej zielone było. Chyba przez światło przebijające przez gęste liście. W PS i na jasnym tle wygląda to lepiej nieco. A jeśli chodzi o wybór zdjęć - rzecz gustu. Chciałam pokazać całą serię, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tobie spodobało się te pięć, ale skądinąd wiem, że inni mieli odmienne zdanie i podobały się im inne zdjęcia.
    A ja to w ogóle się bardzo cieszę, że spodobały Wam się efekty plenerku z Gosią.
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  3. #23

    Domyślnie

    Druga seria jakby bardziej autentyczna. Naturalne, ładne, miłe dla oka. Pozd.
    Kiedyś Zenit, później Nikon i Canon, obecnie Leica wspierana Sony RX100 mk2 wraz z analogami.
    Prywatnie: http://lopal/blogspot.com

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •