Witam.
Dzisiaj testowałem swój nowy nabytek / D70s /, a dokładniej to współpracę z lampą SB-600 którą to udostępniła mi miła pani w MediaMarkt. Wykonałem kilka zdjęć w sklepie, kilka innych było już na karcie / CF 2GB Extrime /. Po powrocie do domku chciałem sobie je przejrzeć - niestety karta pusta. Czy jest możliwość, że dane zostały utracone podczas wychodzenia ze sklepu przez elektroniczną bramkę wyjścia przy ochroniarzu?. Czy ktoś już miał taką przygodę , czy też należy upatrywać tu jakiejś innej przyczyny. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny.