witam
mam problem z d70 po włączeniu aparatu na nic nie reaguje i cały czas miga dioda pamięci po jakimś czasie wraca wszystko do normy z początku działo się to sporadycznie jednak ostatnio cały czas proszę o rady pozdrawiam
Szukaj
witam
mam problem z d70 po włączeniu aparatu na nic nie reaguje i cały czas miga dioda pamięci po jakimś czasie wraca wszystko do normy z początku działo się to sporadycznie jednak ostatnio cały czas proszę o rady pozdrawiam
"Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy
Skontaktuj się z nami