po dlugich namyslach zakupilem nikona d40. aparat super, zdjecia moga byc, choc juz widze ze kit nie najlepszyale nie to mnie interesuje. chcialbym sie dowiedziec czy moge jakos ustawic trzy pola autofokusa naraz. bo w aparacie mam do wyboru wyostrzenie albo srodkowego, lewego lub prawego, ale chcialbym zeby trzy mi ostrzylo naraz. i jeszcze jak chodzi o optymalizacje zdjec i ustawienia osobiste, jak ustawione sprawi ze zdjecia beda wyrazne, a nie taki mdle i dopiero po obrobce sa fajne. i bym zapomnial, jesli zdjecie wyszlo przeswietlone lub niedoswietlone, widze to po histogramie, to nalezy zmieniac wartosc ekspozycji, tak? bo czytalem ze jeszcze robi sie cos z migawka, ale nie wiem jak ustawic. z gory dziekuje za odpowiedz na te dziwne pytania.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami