Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie oprogramowanie do odszumiania kolorowych i czarno-białych zdjęć

    Poszukuję rozwiązań do problemu, z którym mam styczność głównie wtedy, gdy oświetlenie w pomiesczeniach jest zbyt słabe i nie można wiele na nie wpłynąć. Chodzi mi głównie o kościoły i imprezy weselne. Oczywiście używam lampy żeby delikatnie doswietlić ale przy obróbce, zwłaszcza gdy używałam wcześniej zoomu, mam problemy z szumem. Nie chcę pozbywać się szumu na rzecz wygładzenia i pozbawienia kontrasu, bo nie o to chodzi. Najbardziej szczerze mowiąc denerwuje mnie kolorowe ziarno na zdjęciach, gdyż przy b&w nie wygląda to az tak źle.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,

    polecam Noise Ninja, MZ rewelacyjny,niestety płatny, może ściągnij triala i spróbuj.

    Pozdrawiam, QuadMan
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  4. #4

    Domyślnie

    obecnie używam Noiseware też nie zły, podłącze się z takim pytaniem, czy ktoś zna firmę gdzie można któryś odszumiaczy kupić za złotówki i na fakturę? interesuje mnie tylko taki który ma plugin do PS, którego da się używać w akcjach
    pozdrawiam Piotr


  5. #5

    Domyślnie

    dzięki zapusciłam torrenta i mi sie oprogramowanko ściąga. Jeśli znacie coś jeszcze lub macie więcej informacji na temat wymienionych programów to dajcie znac!

  6. #6

    Domyślnie

    a mówią że to tylko w Polsce szerzy sie piractwo
    pozdrawiam Piotr


  7. #7
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Polecam BIBBLE. Sam programik dość prosty, dający duże możliwości. Powiadasz "torrenta" nie zapomnij po ściągnięciu i przejrzeniu wykasować.

  8. #8

    Domyślnie

    mój praprapra....dziadek pływał pod czarną flagą, więc coś mi tak z jego krwi zostało :P

  9. #9

    Domyślnie

    biala flaga a czarna bandera - rozprawa filozoficzna ;P

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •